+Hangi Yöntemler ile Ödeme Yapabilirim?
+Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

Kapıda ödeme hizmet bedeli; Sürat Kargo 10 TL'dir. Kapıda ödemeli siparişlerinizde, kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

+Kapıda ödemeli siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sipariş adımlarını oluşturup, ilerleyiniz. Ödeme ekranına geldiğinizde kargo metodu adımında ‘Standart Kargo’ yada 120 TL üstü alışverişlerde aktifleşecek olan 'Ücretsiz Kargo' sekmesine tıklayınız. Daha sonra ödeme metodu adamında "Kapıda Ödeme" seçeneğini seçiniz. Siparişinizi onaylayınız. Vermiş olduğnuz cep telefonuna gelecek olan sipariş kodunu not alınız. Onay için telefonla arandığınızda bu onay kodu size müşteri temsilcimiz tarafından sorulacaktır. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. "Kapıda ödeme" seçeneğinden üyelik yada misafir alışverişi seçenekleriyle oluşturulan siparişlerde faydalanabilirsiniz.

+Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

Evet ödeme sayfasında "Kapıda Ödeme" seçeneğide sunulmaktadır.

+Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için herhangi bir alt yada üst limit bulunmamaktadır.

+Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

+Kapıda ödeme hizmetini hangi kargo şirketi vermektedir?

Kapıda ödeme hizmetini, Sürat Kargo sağlamaktadır.

+Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ister nakit isterseniz kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Sürat Kargo Kapıda Nakit veya kapıda kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz.

+Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

İade etmeyi düşündüğünüz ürünler iade şartlarını karşılıyor ise, faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme işlemi ile satın aldığınız ürünlerin para iadesi, internet mağazamızda kullanılmak üzere üyelik hesabınızdan bulunan "Puanlarım" bölümüne aktarılacak ve ilk siparişinizde sistem tarafından düşülecektir. İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile IBAN numaranızı bize ulaştırabilir ya da iletisim@lohusam.com e-posta adresimize e-mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

+Ürün Tesliminde / Kapıda ödeme yapabilirmiyim?

Evet, ödemenizi ürünü teslim alırken nakit yada kredi kartı ile kapıda yapabilirsiniz. Ödemeler NAKİT veya Kredi Kartı ile TEK ÇEKİM olarak yapılabilmektedir.

+Ödememi elden yapabilirmiyim?

Üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamızda ödeme işlemleri kesinlikle elden yapılmamaktadır.Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, sadece Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

+Hangi kredi kartları ile alışveriş yapabilirim?

Sitemiz üzerinden herhangi bir bankadan almış olduğunuz, MasterCard®, Visa Kart ve Internet bankacılığında kullanılmakta olan Sanal Kredi Kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

+Toptan Hamile Lohusa Giyim Satışınız varmı?

Hamile ve Lohusa Giyim ürünlerinde toptan satışımız bulunmaktadır. Üstelik Toptan Alışverişlerinizde kargo ücretleride firmamız tarafından karşılanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletisim@lohusam.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.

+Kredi kartım ile alışveriş yapamıyorum. Sorun ne olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir. Bu nedenlerin başlıcaları aşağıda listelenmiştir. 1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 2. Kart numarasını hatalı girmeniz, 3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, 6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir. Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

+Henüz kargoya verilmemiş olan alışverişimdeki adresi değiştirmek istiyorum?

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde belirtmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerini, ürün hazırlanma sürecine girmeden değiştirebilirsiniz. Değişiklik yapmak için, sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde bulunan "Sipariş İşlemlerim" bölümüne giriş yapıp, değişiklik yapmak istediğiniz siparişinizin detayına girmeniz gerekmektedir. Eğer, Fatura ve Teslimat Bilgileri alanında bulunan Teslimat ve Fatura Adreslerinizin altında, Teslimat Adresini Değiştir ve Fatura Adresini Değiştir butonları aktif ise, ürününüz henüz hazırlanma sürecine girmemiş demektir ve bu butonları kullanarak istediğiniz adreste değişiklik yapabilirsiniz. Eğer Teslimat Adresini Değiştir ve Fatura Adresini Değiştir butonlarını göremiyorsanız, siparişiniz hazırlanma sürecine girmiş yada kargoya verilmiş olabilir. Bu durumda adres değişiklik talebinizi sitemizdeki yardım sayfaları içerisinde bulabileceğiniz "İletişim Formu" aracılığı ile bize iletmeniz gerekecektir.

+Alışverişimdeki model tercihlerimi nereden görebilirim?

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde model, renk, desen yada benzeri seçimli ürünlerde, siparişiniz sonrasında, seçiminizi görmek için sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra üyelik menüsündede bulunan "Sipariş İşlemlerim" bölümüne giriş yapıp, ilgili ürün detayına girmeniz gerekmektedir. Bu sayfada göreceğiniz ürün resminin seçiminiz/seçimleriniz ile bir ilişkisi bulunmamaktadır. Seçiminizde değişiklikler yapmak için, sitemizdeki "Yardım" sayfalarında bulunan "Bize Ulaşın" bölümündeki "İletişim Formu"nu kullanarak bizimle iritbata geçmeniz gerekmektedir.

+Siparişim için Kartımdan para çekilmiş, ancak siparişimi göremiyorum?

Gerekli kontrolleri ve işlemleri yapabilmemiz için üyelik girişi yaptıktan sonra "Yardım" sayfalarında bulunan "Bize Ulaşın" bölümündeki "İletişim Formu"nu kullanarak konu hakkında bilgi vermenizi rica edeceğiz. İletişim formunda, yaptığınızı belirttiğiniz alışveriş için tarih ve yaklaşık saat bilgisi ile ücretin çekildiğini belirttiğiniz kredi kartınızın son 4 hanesinide belirtmeniz gerekmektedir. Sitemizden yapacağınız hiçbir işlemde kredi kart bilgilerinizin tamamını göndermenize gerek bulunmamaktadır. Tek kargo ile tek seferde izin verilenden fazla sayıda ürün satın almak istiyorum. Amacımız, sitemizdeki fırsatlardan mümkün olduğunca fazla sayıda üyemizin faydalanmasıdır. Bu yüzden ancak stok sayısında bir problem olmayan ürünlerde yardımcı olmaktayız. Sitemizdeki "Yardım" sayfalarında bulunan "Bize Ulaşın" bölümündeki "İletişim Formu" aracılığı ile irtibata geçmeniz durumunda gereken kolaylığı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

+Sipariş gizliliği nasıl korunmaktadır?

Siparişlerinizin gizliliği, lohusam.com tarafından üst seviyede korumaktadır. Siparişleriniz, içeriği dışarı dan belli olmayacak şekilde, gizli paketlenmektedir. Ürün dağıtımını gerçekleştiren kargo personelleri ve/veya ürünü teslim alacak kişiler, siparişinizin içeriği hakkında hiçbir bilgiye sahip olamaz. Lütfen Dikkat: Fatura üzerinde, ürünlerin adı ve iç giyim ibaresi geçmemektedir. Fatura "lohusam.com" olarak kesilmektedir. Kredi kartı ekstrenizde firma ünvanı "lohusam.com" yada "PAYTR" olarak listelenecektir. Detaylı bilgi için iletisim@lohusam.com 'a e-mail atabilir veya 0212 909 5476 no'lu Destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

+Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi Taraflar a) www.lohusam.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Sarıgöl Mah. Yayla Sok No 2 Gaziosmanpaşa İSTANBUL veya lohusam Hamile ve Lohusa Giyim Ürünleri Sururi Mah. Tarakçı Cafer Sok. Giyim Han No:9-10, 34120 Fatih/İstanbul Gaziosmanpaşa Vergi Dairesi - 120 917 84158 adresinde mukim Nurdane Ayhan (Şahıs Firması) (Bundan böyle “lohusam” olarak anılacaktır). b) www.lohusam.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı. (Bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır). Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar: Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Üyelik Sözleşmesi'nin www.lohusam.com adresinden, kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen lohusam.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. elohusa, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir. elohusa.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: 1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları 1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi 1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması 1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır. 1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi. 2. İçerik Kullanımı 2.a. lohusam.com'da sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. lohusam.com içeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya lohusam'ın izni olmadan link vermek yasaktır. 2.b. Bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı lohusam’a aittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. 2.c. lohusam.com'a iletilen tüm eleştirilerin hakkı lohusam’a aittir, istenildiği taktirde lohusam tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir. 3. Sorumluluklar 3a. lohusam.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve lohusam.com'u geliştirmektir. 3.b. lohusam.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek lohusam.com sitesini kullanmaya başlayabilir. 3.c. Kullanıcı, lohusam.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile lohusam.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir. 3.d. Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya lohusam.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının lohusam.com'dan yararlanması lohusam tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir. 3.e. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin lohusam.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder. 3.f. lohusam.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve lohusam tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden lohusam sorumlu tutulamaz. 3.g. Kullanıcı , lohusam.com'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz. 3.h. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından lohusam.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. 3.i. lohusam.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı lohusam’a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. 3.j. Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır. 3.k. lohusam.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. lohusam, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 3.l. lohusam, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesabınıza bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar. 3.m. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır. 3.n. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen "Gizlilik Politikası" bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle lohusam'ın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. lohusam, Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir. 3.o. lohusam.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme veya lohusam.com web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. 3.p. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata oluştuğu takdirde lohusam.com bu hatayı düzeltecek şekilde ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal edebilir. Söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu tutulamaz. 3.r. lohusam.com, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya lohusam.com'a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) lohusam.com ve lohusam'a ait web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir. 4. lohusam'ın Hak ve Yükümlülükleri 4.a. lohusam, kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, kullanıcının paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının lohusam.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, lohusam.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir. 4.b. lohusam. taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. lohusam. her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. lohusam, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, lohusam.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve lohusam.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri lohusam.com sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın lohusam tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir. 5. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren lohusam.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. 6. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. 7. Tebligat Adresleri 7.a. lohusam.com sitesi kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının lohusam.com'a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir. 7.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. 7.c. Yine lohusam.com'un kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın lohusam.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

+Üye olmanın avantajları var mı? Üyelik ücretli mi ve nasıl üye olabilirim?

Sitemize üye olduğunuzda; tercihiniz doğrultusunda, satışına başlanılan ürünler hakkında haberdar edilir ve büyük fırsatlardan bitmeden faydalanabilirsiniz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Sitemize üye olabilmek için, anasayfamızda bulunan "Üye Ol" butonuna basarak açılan sayfada ki gerekli alanları doldurup "Tamam"'a basmanız yeterli olacaktır.

+Şifrem çalışmıyor yada hatırlamıyor da olabilirim?

Şifrenizi hatalı giriyor yada unutmuş olduğunuzu düşünüyoruz. Anasayfamızda, üyelik girişi yaptığınız bölümün hemen altında bulunan "Şifremi Unuttum?" yazısına tıklayarak, açılacak olan sayfada, kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresini girip "İleri" butonuna tıklayarak, şifre yenileme linkinin adresinize gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu linke tıklayarak, açılacak olan sayfada yeni şifrenizi belirleyerek, hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

+Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim?

Sitemize üye iseniz üyelik girişi yaparak, üye değilseniz üye olduktan sonra almak istediğiniz ürün sayfasında bulunan "sepete ekle" butonuna (Önce sepete ekle butonuna basıp sonra üyelik işlemlerine de başlayabilirsiniz) basarak alışverişe başlayabilirsiniz. Benzer şekilde istediğiniz kadar ürünü sepetinize ilave ettikten sonra, “satın al” butonu ile sipariş esansında gerekli olan diğer bilgi sayfalarına geçebilirsiniz. İlk olarak “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi” detaylarınızı girmeniz yada daha önce bu bilgileri girmiş iseniz, bu bilgileri arasından ilgili adresleri belirtmeniz gerekmektedir. “Devam” butonu ile ödeme bilgileri sayfasına geçebilirsiniz. Kredi Kart ile ödeme için; sizden istenilen kredi kart bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra “Devam” butonu ile son aşamaya geçerek, sipariş tercihlerinizin özetini görebilir, “Siparişimi Tamamla” butonuna bastığınızda karşınıza gelecek olan Sözleşmeyi Okuyup Onaylamanızla birlikte siparişinizi tamamlamış olursunuz.

+Sitenizden yaptığım işlemler ile ilgili herhangi bir e-posta almadım?

Sitemize üye olmanızdan başlayarak, yapmış olduğunuz alışverişlere, kargo bildirimlerinden, bültenlere kadar bir çok işlemde size e-posta göndermekteyiz. Eğer sitemizden e-posta alamıyorsanız, lütfen "Önemsiz posta" (Spam, Junk) klasörünü kontrol edin ve bundan sonraki e-postaların bu klasöre düşmemesi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu posta üzerinde sağ mouse yaparak "Önemsiz Posta" seçeneğindeki "Gönderenin Etki Alanını (@example.com) Güvenli Gönderenler Listesine Ekle" yazısına tıklayınız.

+Ürünler Orijinal ve Garantili mi?

%100 Orjinal Ürün lohusam.com'dan alacağınız tüm ürünler, %100 Orijinal markalı ürünler olup, taklit ve cilde zararlı hiçbir ürün satışı yapılmamaktadır. Ürün Garantisi Kullanma talimatları ürün içerisinde ya da ürünle beraber gönderilmektedir. Ürünlerinizin uzun süre aynı özelliğini koruması için lütfen ürün içerisinde bulunan kullanma talimatlarında belirtilen talimatlara uyunuz. Aldığınız üründe kalite sorunu veya farklı problemleri, Yardım sayfaları altında bulunan İletişim Formunu kullanarak bize bildirmenizi rica ediyoruz.