1

Babymiss

Babymiss Gecelik

Hamilelik ve emzirme dönemleri kadının duygusal fizyolojik ve psikolojik açıdan son derece hassas olduğu dönemlerdir. Bu süreçte kadın her şeyde olduğu gibi kıyafet seçeneğinde de rahatlığı ve konforu tercih eder. Hamilelik süreci ilerledikçe vücudun geçirdiği değişimlere adapte olmakta zorlanan anne adayları hem ağrılarının azalması hem de içerisinde rahat hareket edebileceği ürünlere yönelir. Rahat kesime sahip pijama ve gecelik seçeneklerini tercih eden anne adayları yapay kumaşlar yerine doğal kumaş dokularına özen gösterir.

Babymiss Gecelik Modelleri

Cildin nefes almasını sağlayan ve cildi tahriş etmeyen kaliteli dokumaya sahip kumaşlar ile özel olarak tasarlanan ürünler annelerin ilk tercihleri arasında yer alır. Hamilelik sonrası vücudun toparlandığı lohusalık döneminde de seçilen kıyafetlere dikkat etmek gerekir. Anne doğum öncesi kıyafetlerini hemen giyemeyeceği için bu dönemde hem kendi beden yapısını rahatlatacak hem de kolay emzirme olanağı sağlayacak gecelik ve pijama takımlarını tercih eder. Lohusalık giyiminde birçok ürün seçeneği sunan Babymiss Gecelik modelleri emzirme kolaylığı sağlayan özel tasarımlara sahiptir. Her ne kadar hamilelik sürecinde alınan kiloların büyük bir kısmı doğum ile birlikte vücuttan atılsa da lohusalık dönemi de bedenin rahat olması gereken evrelerden biridir. Cildi tahriş etmeyen ve zarar vermeyen özel kumaşlardan tasarlanan ürünler esnek ve rahat yapıları yine kaliteli bir uyku için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Babymiss Gecelik Fiyatları

Yumuşak ve pürüzsüz kumaş dokusunun yanı sıra cilde zarar vermeyen formu ve hafif yapısı ile Babymiss Gecelik modelleri bedeni rahat ettirir. Cildin gece boyu nem düzeyini dengelemesine yardımcı olan, terletmeyen ve nefes aldıran kumaş dokusu sayesinde derin ve aralıksız bir uyku konforu sağlanmaktadır. İpeksi dokusu ile evde gündüz de rahatlıkla giyilebilen Babymiss hamile ve lohusa gecelik ve pijama modelleri her iki dönemde de en fazla ihtiyaç duyulan materyallerin başında yer almaktadır. Hipoalerjenik ve anti bakteriyel kumaşlar ile dikkat çeken Babymiss Gecelik modelleri ürün dokusu, stili ve kalitesi ile her bütçeye göre en uygun fiyata sitemizde yer almaktadır.