Bebek Hastane Çıkışı

Hastane Çıkışı

Yeni doğum yapan anneler doğumdan sonra hastane çıkışında bebeklerine giydirdikleri rahatlık ve konfor içeren yeni doğan seti online alışverişte satıştadır. Birbirinden güzel ve antiallerjik ve antibakteriyal kıyafetler özenle tasarlanıp beğeninize sunuluyor. Yeni doğanlar için üretilen farklı model seçenekleri kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı üretilmektedir. Dokusu yumuşak olup ekstra hassas bir yapıda olan giyim ürünleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Alternatif seçenekleri değerlendirme şansına sahip olup zevkinize uygun modelleri alabilme imkanı yaratıyor. Renk ve model seçeneklerini göreceğiniz gibi bebek hastane çıkışı setlerinde farklı seçenekte tercihler de yapabiliyorsunuz. Her türlü ihtiyacınıza karşılık veren bebek ürünleri içinde her anne adayının doğumdan önce mutlaka hazırda tuttuğu bu setler online alışveriş imkanları ile rahat sahip olacağınız şekildedir. Yeni hayata gözlerini açan kızınız veya oğlunuz için tasarlanan şık olmakla birlikte rahatlıklarını amaçlayan modeller farklı motiflerle süslenmiş ve farklı desenlerle bezenmiştir. Birçok seçenek en iyi seçimi yapmanıza imkan sağlıyor.

Hastane Çıkışı Ürün Modelleri

Minik yavrunuz için hazırlanan kıyafetler birbirinden farklı görünümler içermektedir. Tüm çeşitler bebeğinizin narin cildine hasar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Set halinde alabileceğiniz çeşitlilikte 5’li veya 10’lu parçalar şeklinde de alışveriş yapabilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem de kullanışlı tüm parçaları bir arada almış olma ayrıcalığını yaşarsınız. Bir diğer şansınız da bu setler içinden dilediğiniz parçaları uygun gördüğünüz anlarda tek olarak da kullanabilme imkanına sahip olmanızdır. Setlerin içerisinde bulunan zıbın, patikli pantolon, şapka, önlük, eldiven gibi ürünlerdir. Ayrıca bebek tulum seti de alabilir, dilediğiniz renk seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Hastane çıkış çantanızda bulunması gereken hastane çıkışı modelleri renk ve desenleri bir yana ürün kalitesi ve sağlıklı kumaş cinsiyle de tercihlerinizi etkileyecektir.

Hastane Çıkışı Ürün Fiyatları

Alacağınız giysilerin bebeğinize uygun bedenlerde ve cinsiyetine uygun renk ve tasarımlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Alerji yapmayan ve bakteri oluşturmayan kumaşlardan üretilen modellerle mutlaka tanışmalısınız. Doğum sonrası evinize giderken kendinize göstereceğiniz bakım ve güzelliği bebeğiniz için de yaşayabilirsiniz. En güzel ve en sevimli çeşitlilikle size sunduğumuz giysiler oldukça uygun fiyatlarda ve büyük indirimlerdedir. Hemen siparişinizi verebilirsiniz.