₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺194,90 KDV Dahil
1

Bebek Kanguru

Bebek Kanguru

Doğumdan sonra ihtiyaç duyacağınız birçok bebek ürünü vardır. Oldukça kullanışlı ve konforlu bir ürün olan bebek kangurusu sayesinde minik yavrunuzla birlikte her yere gidebilirsiniz. Oldukça kullanışlı özellikleri hayatınızı kolaylaştıracaktır. Doğum anından sonra hayatınıza giren bebeğinize her şeyin en iyisini istersiniz. Mini bedeni heniz dış dünyayla bağlantılı değildir. Bu konuda sizin desteğiniz çok önemlidir. Sizin vereceğiniz sıcaklık ve güven duygusuna çok ihtiyacı vardır. Gittiğiniz her yere onu da götürmeniz gerekeceği için sağlıklı ve kullanışlı ürün aparatlarına ihtiyaç duyarsınız. Gittiğiniz here bebek taşıma kanguru diye adlandırılan sevimli aparatla çok daha güvenilir olacaktır. İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürüne kanguru denmesinin sebebi bir kangurunun bebeğini kesesinde taşımasına benzer şekilde onu kucağınızda taşımanızdır. Özellikle annelerin kullanmakta olduğu aparata ana kucağı da denmektedir. Online alışveriş sayesinde dilediğiniz renkte ve tasarımdaki modelleri inceleme şansına sahipsiniz.

Bebek Kanguru Modelleri

Özellikle doğumdan belli bir zaman sonra dışarı çıkıldığında annelerin bebeklerinden uzun süre ayrı kalmaları olanaksızdır. Her ihtiyacına cevap vermek, emzirmek ve diğer gerekli ihtiyaçlarını karşılamak için çocuğunuzu yanınızda taşımanız gerekir. dışarı çıkılması gerektiği zamanlarda kullanımı çok kolay ve konforlu olan kanguru bebek çantası işinizi çok kolaylaştıracaktır. Minik yavrunuzdan ayrılmadan dış ortamda onu güven içinde taşımanızı sağlar. Hatta ev içerisinde bile yoğun iş temponuzda bu aparat yardımıyla çocuğunuzu güvende tutmanız sağlanır. Dış mekanlarda olduğu gibi iç mekanlarda da oldukça kullanışlıdır. Modeller sadece annelere özgü bir ürün değildir. Anne ve babaların rahatlıkla kullanabileceği, günlük yoğun işlerde, yürüyüşlerde, alışverişte bebeklerini güven ve sıcaklık içinde taşıyacakları bir üründür. Bu şekilde sürekli iletişim içinde de olabilir, onunla aranızdaki iletişimi de koparmadan keyifle işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Bebek Kanguru Fiyatları

Günümüzde ebeveynlerin olmazsa olmaz eşyaları arasında olan kangurular çok sevilen bir ürün niteliğindedir. İster kendi çocuğunuz için isterseniz de bir arkadaşınıza doğum hediyesi olarak da alabilirsiniz. Cinsiyete göre farklı renk ve motiflerde alabilir, farklı tasarımları deneyebilirsiniz. Güvenilir, konforlu ve kolaylık sağlayan ürünü sitemizin uygun ödeme planları ve çok özel indirimleri sayesinde oldukça ekonomik bir şeklide satın alabilirsiniz.