Bebek Magnetleri

Bebek Magnetleri

Bebeğinize aiit bir kutlama yaptığınız zamanlarda sevdiklerinize anı olarak verebileceğiniz en güzel hediye bebek magnet çeşitleri olacaktır. Dekoratif tasarımlı, farklı malzemeler ve hoş görünümlü magnet çeşitleri renk ve motif olarak değişiklik göstermektedir. Çocuk sahibi olduğunuz zaman, diş çıkarma, mevlit, yaş günü gibi birçok kutlamada dostlarınız hediye olarak verebileceğiniz farklı modellerdeki magnetler unutulmaz hediyeler arasına girer. Güne özel hazırlanan bu parçalar o günü hatırlatıcı bir değere sahiptir. Dekoratif olan ve farklı tasarımlarda olan bu ürünlerde bebeğinizin fotoğrafı, ismi, tarih veya kullanıcı talebine göre değişik yazılar eklenebiliyor. Bu ürün tamamen kişiye özeldir. Zaten özel de değerli olması da bundan kaynaklanmaktadır. Kullanım yerleri daha çok buz dolabı veya farklı metal yüzeylerdir. Online alışveriş kolaylığı ile çocuğunuzun özel gününü temsil eden modellerden siz de yararlanabilirsiniz. Bebek mevlütlerinde hediye edilen dualı magnet çeşitleri çok satanlar içinde yer almaktadır.

Bebek Magnetleri Modelleri

Hediyelikler hazırlanırken genellikle doğal taş kullanılır. Farklı konseptlerde olabilen figürler sizin zevkinize ve tercihinize kalmıştır. Günün anlamına göre de tasarımlar farklılık gösterir. Doğum günün ile mevlütteki veya yeni doğum sonrası hediye ettiğiniz ürün arasında mutlaka farklılık olacaktır. Yeni doğan bebek için genellikle üzerine isim, doğum tarihi ve güzel bir söz yazılmaktadır. Doğal taş sıklıkla kullanılırken polyester modeller de sık kullanılmaktadır. Bu tamamen sizin tercihinizi ve zevkinize kalmıştır. Sevimli renkler ve tasarımları sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Bazı modeller tamamen süs amaçlı olduğu gibi bazılarının işlevsel özellikleri de vardır. Zevkinizi yansıtacak bir modeli seçmek oldukça kolaydır. Tek yapmanız bebeğinizin cinsiyetine uygun rengi seçmek ve tasarımları incelemektir. Hayalinizdeki tasarımı mutlaka bulabileceksiniz.

Bebek Magnetleri Fiyatları

Online alışveriş sayesinde birçok ürün çeşidini bir arada görmeniz mümkündür. İçlerinden bir modeli seçerek yapacağınız kutlamanın içeriğine uygun çeşidi partinize taşımaktır. Sitemizde yer alan ekonomik ürünlerden seçmeniz sizin karınıza olacaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü tasarımlar oldukça uygun fiyat içermektedir. Siz de ucuz bebek magnetleri içinden beğendiğiniz modeli seçebilir, misafirlerinize güzel bir hatıra armağanı sunabilirsiniz.