Gösterilen sonuç sayısı: 14

Takı Yastığı

Takı Yastığı

Yeni bebek sahibi olanların gerek hastane odasında gerekse evlerinde kullandıkları en hoş aksesuarlar içinde süslü takı yastığı modelleri yer almaktadır. Geleneksel bir kültür yapımızın içinde olan bu ürün doğum odasının en güzel süslemeleridir. En şık şekilde tasarlanan ve özel bir yeri olan modeller günümüz tasarımlarıyla bambaşka bir görselliği bürünmüştür. Çeşitli renklerde ve figürlerde olup en güzel süslemelerin yer aldığı yastıklar bebeğinizin isminin yazıldığı nakışlı takı yastığı çeşitleriyle de göz doldurmaktadır. En güzel nakış motifleriyle beğeninize sunulan çeşitlerde minik yavrunuzun cinsiyetine göre renk ve motifler içermektedir. Hastane odasını süslemekle kalmayarak bebeğin odasına da taşınabilen bu ürün odanın dekorasyonuna da apayrı bir hava katacaktır. Şunu bilmelisiniz ki bu ürün sadece doğum sonrası için değil baby shower, altı aylık kına, mevlüt, sünnet gibi organizasyonlarda da kullanılabilmektedir. Ürünü muhafaza ederek daha sonrası gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda da kullanabilirsiniz. İleri ki yıllarda da çocuğunuza bir anı olarak da saklanabileceğini sakın aklınızdan çıkarmayınız.

Takı Yastığı Modelleri

kaliteli kumaş yapısı ve özenle yapılmış nakışları uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Doğum sonrası sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmak paha biçilmez bir keyiftir. Geleneksel kültürümüzde önemli bir yeri olan altın takısı doğumdan sonra da gerçekleşmektedir. Bebeğinizin doğumunda size gelen hediyeler yanında takılar da olacaktır. Aile bireyleri, dost ve arkadaşlarınız getirdikleri takıları bu yastığa takmaktadır. Altın ve takıların yastığa takılması geleneği hoş bir görsellik yaratmaktadır. Eski dönemlerde çoğu zaman bu takılar bebeğin üzerindeki kıyafete takılırdı. Takı yastıkları sayesinde bu gelenek çok daha güvenli bir hal almıştır. Tüm modeller sizin zevkinize göre değişiklik gösterebilir. Online alışverişte gezinti yaparak zevkinize hitap eden modeli hemen yakalayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Takı Yastığı Fiyatları

İsme özel modeller için yapmanız gereken sipariş vermeden önce yastıkta yer alacak kişisel notunuzu eklemek olacaktır. En kısa sürede siparişiniz adresinize teslim edilmektedir. Sitemizde yer alan modelleri inceleyebilir, notunuzu ilave edebilir kızınız veya oğlunuz için hayalini kurduğunuz modeli yaratabilirsiniz. Tüm ürünlerde size sunduğumuz indirimleri de görecek bütçenize uygun tercihleri rahatlıkla yapabileceksiniz. İster kapı süslü çeşitlerden isterseniz de tek olarak satışta olan nakışlı takı yastığı modellerden seçiminizi yapabilirsiniz.