• Eylül 30, 2021

  Lohusam.com’da yeni anneler için birçok ürünü bulundurmaktadır. Özellikle bu dönemde Hamile ve lohusa anneleri için lohusa aksesuarlardan, lohusa setine kadar her şey bulunur. Kategorilerdeki filtreleme özelliği ile istediğiniz şeyi anında bulabilirsiniz. Aynı zamanda %80’e varan büyük indirimler ile sürpriz zamanlarda açılan fırsat ürünleri ile her bütçeye uygun hamile giyim ve hamile aksesuarları vardır.

  lohusa, lohusa giyim, hamile giyim
 • Eylül 29, 2021

  Günümüz dünyasında hamile ve lohusa kadınlar için oldukça çeşitli ürünler üretilmektedir. Kıyafetten bakım ürünlerine, yiyecekten cilt bakıma kadar birçok ürün hamile kadınlar için üretilmektedir. Bu ürünler onların hassas ciltlerine uyumlu şekilde üretilmektedir. Hamileler alerjiler için açık bir konumdadır. Bu yüzden de yapılan ve üretilen ürünler bu alerjik bünyelere uyumlu şekilde üretilmektedir. Ürünlerin üretiminde hem kadınların hem de bebeklerinin sağlığı dikkate alınmıştır. Bu ürünlerden bazılarını size bu yazımızda açıklayacağız.

  hamile giyim, lohusa giyim
 • Eylül 29, 2021

  Hamileler için her sezon yeni ürünler piyasaya çıkarılmaktadır. Hem şık olmak isteyen hem de rahat olmak isteyen anne adayları internet adresimizi ziyaret ederler. Her sezon yenilenen ürünler hem şık hem de rahattır. Yeni anneler firmamızın internet sitesinde aile bütçelerine uygun hamile kıyafetleri bulabilmektedirler. Lohusam %80’e varan indirimlerle bu döneminizde size, şıklığı, kaliteyi ve rahatlığı sunar.

  hamile giyim, lohusa giyim, lohusa
 • Eylül 28, 2021

  Doğum yapan annelerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan lohusa gecelik modelleri farklı renk ve modellerle sizin olabilir. Her beden ve her zevke göre tasarlanan lohusa gecelik çeşitleri online sayfada yer alır. Değişik renk ve modellerde imal edilen lohusa gecelikleri için hemen tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Yeni doğum yapan anneler için özel olarak üretilen lohusa gecelik modellerini hemen isteyin.

  lohusa gecelik, lohusa gecelik modelleri, lohusa gecelik takım
 • Eylül 27, 2021

  Anne adayları, özelikle ilk kez bu duyguyu tadan kadınlar, giyecekleri kıyafetler konusunda oldukça kararsızdır. Bu onlar için yeni ve bilinmedik bir deneyimdir. Bu sebeple de oldukça kararsız ve tereddütlü hatta temkinli diyebileceğimiz tarzda davranışlar sergileyebilirler. Bu oldukça normal bir durumdur. Bu yazımızda giyinmeniz gereken hamile kıyafeti seçiminin nasıl olması gerektiğine dair birkaç bilgi ve öneri vereceğiz. Hamile giyim ürünlerinin, nerede satıldığına dair de genel bir bilgilendirme yapacağız.

  Hamile Giyim Nasıl Olmalı Nereden Satın Alınır?