Ergebnisse 1 – 20 von 181 werden angezeigt

Lyn Mama Giyim

Lyn Mama Giyim Ürünleri

Lyn Mama; hamilelik ve lohusa döneminde rahatlığa en ihtiyaç duyulan anlar için gereken konforu sunmaktadır. Hamilelik döneminde tüm vücutta hissedilen şişkinlik ve rahatsızlık hissi, ev giyiminde rahatlığın ön plana çıkmasını sağlar. Lohusa döneminde de yaşayan aynı fiziksel durumlar sonucunda kolay kullanım sunan rahat ev giyimi isteği artmaktadır. Bu yüzden hamilelik ve lohusalık dönemlerinde, bu döneme uygun giyimler seçmek, konforu arttırmaktadır.

Çalışan anne adayları için şık iş kıyafetleri, önemli bir ihtiyaçtır. Lyn Mama, bu noktada istenen rahatlık ve şıklığı birleştiren ürünleri sunmaktadır. Konforlu ürünler ve bol çeşitler, hamilelik ve lohusalık döneminde oldukça zor bulunabilirlik sağlar. Bu noktada Lyn Mama, tüm beklentileri karşılayacak çeşit ve konfora sahip ürünleri sunar.

Lyn Mama Giyim Ürünleri Modelleri

Pembe, gri, beyaz gibi renk seçenekleri ile birçok farklı seçeneğe sahip lyn mama modelleri, beğeniye sunulmuştur. Göğüs kısmındaki eklentisi çıkarılabilen bu sayede kolay emzirme sağlayan pijama takımları, çok tercih edilmektedir. Kısa kollu ve şortlu, kolay kullanım sunan lohusa pijama takımları da bulunmaktadır.

Hamile çekimi için fırfırlı omuz dekoltesine sahip elbiselerin de bulunduğu model çeşitleri oldukça fazladır. Bandana, taç ve pareo gibi aksesuarların yanı sıra, şık boyun detaylı tül elbiseler de bulunmaktadır. Bebek çekimleri için stickerlar, bebek günlüğü gibi parçalar da tek bir platformda ulaşılabilecek ürünler arasındadır. Bunların dışında:

  • Hamile mayo

  • Pantolon

  • Hamile tshirt

  • Atlet

  • Tayt

  • Salopet gibi seçenekler de mevcuttur.

Lyn Mama Giyim Ürünleri Fiyatları

Şık davetlerde kullanılacak elbiseler ve elbise ceket takımlar, hamile şıklığının tamamlayıcısı olarak belirtilmektedir. Günlük elbiseler, tshirtler, bluz ve tulumlar gibi onlarca modeli bünyesinde barındıran lyn mama, fiyat uygunluğu da sağlamaktadır. Sağlığa zararlı olmayan maddelerden yapılan ev giyimi ürünleri, hamilelik ve lohusa dönemlerinde oldukça ihtiyaç duyulan ürünlerdir.

Son zamanların trendi olan mom jeanler de seçenekler arasında yer almaktadır. Şıklık, konfor ve uygun fiyat avantajları ile alma imkânı sunması, en büyük artılarından sayılmaktadır. Model ve renk seçeneklerinin her tarza uyum sağlaması da avantajları arasında yer almaktadır.