₺429,90 KDV Dahil
₺558,90 KDV Dahil
₺395,87 KDV Dahil
₺514,70 KDV Dahil
₺395,87 KDV Dahil
₺514,70 KDV Dahil
₺395,87 KDV Dahil
₺514,70 KDV Dahil
₺439,90 KDV Dahil
₺571,90 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
₺558,90 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
₺558,90 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
₺558,90 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
₺558,90 KDV Dahil
1

Deri Bakım Çantası

Deri Bakım Çantası

Bebek çantaları oldukça kapsamlı ve kullanışlı ürünlerdir. Farklı model ve tasarım çeşitliliği yanında kumaş cinsine göre de değişiklik gösterir. Bunlar içinde yer alan deri bebek bakım çantası sağlamlığı ve kolay temizlenmesi ile çok tercih edilir. Minik yavrunuzla yapacağınız tüm gezintiler, seyahatler ve her türlü aktivitelerde onun da ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak zorundasınız. Peki bunları nerede taşımalısınız? Normal el çantanız bun yeterli olmayacaktır. Artık sizin de bazı alışkanlıklarınızı değiştirme zamanınız gelmiş demektir. Kendi özel eşyalarınızı ve bebeğinizin gereksinimlerini bir arada tutacak, rahatça taşıyabilecek ve konforu yaşayacağınız çantalar mevcuttur. Farklı model, büyüklük ve tasarımlara sahip olan bu ürünün deri bakım çantası modelleri oldukça büyük rağbet görmektedir. Birçok model çeşidi içinde her boyutta ve farklı renk ve tasarımlarda modellerle karşılaşacaksınız. derinin katmış olduğu kalite ve görsel şıklık içinde dilediğiniz her yere gidebilir, bebeğinizle hoş bir vakit geçirebilirsiniz.

Deri Bakım Çantası Modelleri

Çanta kadınlarının hayatında önemli bir parçadır. Anne oldukları zaman da özellik farkına göre değişim göstermektedir. Hangi amaçla kullanırsanız kullanın kadının hayatındaki önemi ve yeri değişmez. Ayrıca modayı takip eden bayanlar için her konuma uygun modeller de online kategorilerde yerini almıştır. Şıklık ve zarafetinizden hiç ödün vermeyeceğiniz çeşitlilikte olan bebek bakım çantası model seçenekleri moda trendlerini de takip etmektedir. Giyim tarzınız, kombin tercihiniz ve hayata bakışınıza göre her tarzda model seçenekleri göze hitap edecek güzelliktedir. Minik kızınız veya oğlunuzla gezmelerde olduğunuz anlarda içine sığdırmanız gerekecek birçok ihtiyacı yanınızda taşımanız gerekir. biberon, emzik, bez, mama ve bakım ürünleri en başta gelenlerdir. Fermuarlı modellerden tutun da sırta asılan, elde taşınan, omuzda taşınabilen ve farklı bölmeleri olan birçok ürün çeşidi deri kalitesiyle birleşerek ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Deri Bakım Çantası Fiyatları

Her yere taşınabilen, arabada, otobüste, uçakta veya çocuk arabasında rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz ürün düzenli bir şekilde hareket etmenizi sağlayacaktır. Bebeğinizin eşyalarını, düzenli biçimde yerleştirmenize olanak tanır. Her yere taşıyarak ihtiyaçlarınızın yanınızda olması güvencesini yaşayacağınız çanta ucuz fiyat aralıklarıyla sitemizin bebek ürünleri içindeki kategorisinde sergilenmektedir.