Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

LOHUSA DOĞUM ELBİSESİ

Doğum Elbisesi

Anne olacak bireylerin doğumda daha rahat edebilmesi, daha rahat yürüyebilmesi, mahremiyetlerini koruyabilmesi için doğum elbiselerine olan talep günden güne artmaktadır. Bu talep doğrultusunda ürettiğimiz ve piyasaya sunduğumuz doğum elbiselerinin birçok çeşitleri bulunmaktadır. Doğum gibi mucizevi bir serüvende, anne adaylarının stresten uzak bir şekilde çok daha rahat hareket etmeye ihtiyaçları vardır. Anneler aynı zamanda mahremiyetlerinin korunmasını arzularlar. Böylece anneler kendilerini güvende hissetmek isterler. Anne adaylarının bütün bu ihtiyaçlarını göz önünde tutarak birçok doğum elbisesi ürettik. Hem şık hem de rahat olmaları ile ön planda olan doğum elbiselerinin birçok modeli ve rengi bulunmaktadır.

Lohusam.com olarak bu kategorimiz ile anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını daha kolay şekilde tamamlamasına yardımcı oluyor. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunduğumuz birbirinden farklı onlarca markanın yüzlerce ürünü arasından kendinize en çok yakıştırdığınız lohusa tacı sipariş edebilirsiniz.

Doğum Elbisesi Modelleri

Doğum sürecinde anneler stres altında olmak istemezler, daha rahat ve daha güvenli bir biçimde hareket etmek isterler. Bu istekler doğrultusunda oluşturulan doğum elbiselerinin tasarımları birçok annenin beğenisini toplamıştır. Üst beden tasarımları ile doğum sonrası yapılacak işlemler daha da kolaylaştırılmıştır. Böylece annelerin hareketlerinin kısıtlanmaması ve rahat edebilmeleri göz önünde tutulmuştur. Karın bölgesinde ki açıklık sayesinde annenin başka bölgesinin açılmamasına olanak sağlamıştır. Böylece bebek takibi için yapılacak tüm grafiklerin çekilmesi artık çok daha kolay olmuştur. Alt beden tasarımlarında ise annenin daha rahat hareket edebilmesi amaçlanarak ona göre tasarım yapılmıştır ve annelerin memnuniyetleri tam anlamda sağlanmıştır. Arka bölümde yer alan özel tasarımlar ve ayarlamalar ile anne adayları doğum öncesinde yapılması gereken egzersizleri daha kolay yapabilmektedir. Böylece mahremiyetlerinin korunduklarını bilerek daha güvenli hareket etmeleri sağlanmıştır. Bu gibi özellikleri ile tamamen anneleri düşünmeye yönelik olarak hazırlanan doğum elbiseleri annelerin favorisi olmuştur.

Doğum Elbisesi Fiyatları

Bahsedilen tüm özellikleri bünyesinde barındıran doğum elbiselerine ulaşmak ve incelemek çok kolay. Üstelik sahip olduğu internet sitesinden sipariş oluşturmak çok basit. Sizlerde doğum sürecinde rahat olabilmek, stres yaşamamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz doğum elbiselerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerin yer aldığı sitede, her zevke uygun doğum elbisesi bulmak mümkün. Ayrıca doğum elbiselerinde renk sıkıntısı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Birbirinden farklı renklere sahip olan doğum elbiselerini sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.