Dowry Lohusa Giyim

Dowry Lohusa Giyim

Gece kıyafeti, kadınlar için önemli bir parçadır. Özellikle hamile bir kadının gece rahat ve derin bir uyku çekmesi için gece kıyafet seçimi gerekir. Lohusa dönemi içerisinde kendilerini her açıdan iyi hissetmek isteyen kadınlar için kıyafette bir o kadar önemlidir. Bu konuda bir öncü olan Dowry gecelik, kişiyi rahat hissettirirken aynı zamanda farklı tasarımlarıyla, her zevke uygun olarak yer edinir. Gecelikte aranan yumuşaklık, kadifemsi yapı, rahatsız etmeyen kumaş dokusu ve genel olarak görünüşü bir kadın için önem verilen detaylardır. Bu detaylar lohusa döneminde olan bir kadın için önemli olduğu kadar bebeğin gelişiminde de olumsuz bir etki bırakmamalıdır. Bu sebeple gecelik satın alırken Dowry gecelik, uykunuzda sizin için istenilen konforu bulundurur.

Dowry Lohusa Giyim Modelleri

Dowry gecelik modelleri, her zevke ve göze hitap edecek şekilde yer edinir. Tercihen kadifemsi yapısıyla yumuşak bir dokuda yer alır. Tercihen de saten ve kişiyi rahat hissettiren kumaşıyla da farklı gecelik modelleri yer edinir. Gecelik modelleri alt ve üst takım olarak bulunurken, sabahlık şeklinde de yer alır. Kişi lohusa döneminde nasıl rahat edecekse o şekilde bir tercih yapabilir. Alt ve üst takım olarak bulunan pijama takımı modelleri desenli ve aynı zamanda birinci kalite takımlardır. Sabahlık olarak yer edinen modeller ise yine aynı şekilde birinci kalite ve tam anlamıyla dikkat çekicidir. Kendini mutlu hissetmek isteyenler için birbirinden farklı modeller yer alır. Kişinin lohusa döneminde annelik duygusunu ön plana çıkaran modeller bulunur. Aynı zamanda kadınların rahat bir süreç geçirmeleri için her bedene uygun modelleri bulabilmekte mümkün.

Dowry Lohusa Giyim Fiyatları

Bir kadın için lohusa süreci oldukça zor geçebilir. Bu süreci rahat geçirebilmek için kıyafet seçimi de oldukça önemlidir. Dowry gecelikler, bu konuda kadınların ilgisinde oluyor. Kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlarken uygun fiyatları ile de tercih edilme sebebidir. Sıkmayan, rahatsız etmeyen ve daraltmayan gecelikler oldukça özel fiyatlarıyla bulunmaktadır. Farklı kumaş türleri ve farklı tercih seçeneklerine göre yer alan özel tasarımlı gecelikleri, uygun ve ekonomik fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.