Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Elbiseler

Elbiseler

Kadınların en çok severek giydiği kıyafetler arasında elbise modelleri gelir. Her mevsime uygun farklı model ve tasarımlar içeren elbiseler bayanların olmazsa olmazıdır. Hamilelik ve lohusalık döneminin de vazgeçilmez parçası olurlar. Hamilelikte bilindiği gibi anne adayının vücudunda birçok değişim yer alır. Özellikle son aylarda hızlı bir kilo artışı olup karın bölgesi çok daha belirgin şekilde ortaya çıkar. Bu dönem için yapılması gereken kendinizi rahat hissedeceğiniz ve bebeğinizin sağlıklı gelişimini engellemeyecek kıyafetler seçmektir. Sağlıklı kumaş türünden üretilen farklı tasarım ve renklerden oluşan birçok hamile elbisesi online alışverişte beğeniye sunuluyor. Hamilelikte yapılan tercihlerde vücudu sıkmayan, esneyen ve rahatsız etmeyen giyim türü seçilmelidir. Gerek günlük hayatta gerekse işte veya herhangi bir etkinlikte özel durumunuzu göz önünde bulundurarak zevkinize ve tarzınıza uyum sağlayacak modellerden alabilir, keyifle giyebilirsiniz.

Elbiseler Modelleri

Heyecanlı olması yanında oldukça zorlu bir süreç olan hamilelikte kendi tarzınıza göre belirlediğiniz kıyafet seçimleri ile geçirirsiniz. En rahat ve en stil hissedeceğiniz elbiseler bu dönemde size şık ve zevkli bir hava katacaktır. Tıpkı gebelik öncesindeki gibi şıklık ve zarafetinizi koruyabileceksiniz. Aynı şekilde doğum sonrasında da bu şıklığı ve rahatlığı sağlamanız mümkün olacaktır. Online alışveriş imkanları sayesinde bayanlara özel satışa çıkartılan lohusa elbise çeşitleri keyifli bir kullanım sağlayacaktır. Tüm detaylar düşünülerek ve sizin konforunuzu en iyi şekilde sağlayacak şekilde tasarlanan modeller zengin bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulmaktadır. Beden, model ve tüm ihtiyacınız olan özelliklerle tasarlanan ve beğeninize sunulan modeller gerek ev içerisinde gerekse dış alanlarla rahatlıkla kullanacağınız şıklıktadır. Dilerseniz spor şıklığı dilerseniz de klasik şıklığı yakalamanız mümkün olacaktır.

Elbiseler Fiyatları

Giyim tarzınız ve kullanım taleplerine göre çok fazla model sitemizin online alışveriş kategorisinde sizleri bekliyor. Uzun ya da kısa, rahat ve şık tasarımlara sahip olup her tarz zevke hitap etmektedir. Hamilelikte alınan kiloların henüz tam olarak azalmadığı lohusalık döneminde moralinizi bozmaya hiç gerek yoktur. Annelik duygusunun bu ilk devresinde güzelliğinizi en güzel elbiseler ile yansıtmanız sizin elinizdedir. Sahip olmak istediğiniz lohusa kıyafet seçenekleri en güzel modellerle sitemizin uygun fiyat aralıklı çeşitlerinde sizin hizmetinizdedir.