Hamile Perla Atlet – Gri M3197

 259.80

Hamile Perla Atlet – Siyah M3198

 259.80

Hamile Perla Atlet – Siyah M2491

 299.80

HMD Emzirme Atleti B2400

 169.90

Hamile Perla Atlet – Beyaz M2490

 299.80

EMZİRME ATLETİ

Emzirme Atleti Modelleri

Anne baba olmak her evli çiftin hayalidir. Gebe kalan anne adayını zor ve uzun bir süreç beklemektedir. Bu süreçler biyolojik olmakla birlikte fiziksel olarak ta değişim gerektirmektedir. Doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrası hazırlıklar devamlı bir koşuşturma süreci içinde devam eder. Uzmanlarca doğum sonrası süreçte bebeğin sağlıklı gelişimi için en az altı ay emzirilmesi önerilmektedir.

Anneler bebeklerinin emzirilmesi esnasında hem kendileri hem de bebeğin rahat olmasına önem vermektedirler. Bunun için, lohusam.com web adresinde, satılan emzirme atleti modelleri hem kullanım açısından pratik hem de rahatlık sağlamaktadır. Gebelik kıyafetlerinin yanında emzirme atletleri gibi geniş çeşit yelpazesi ile ihtiyaç duyulan her türlü kıyafeti rahatlıkla bulacağınız lohusam.com sitesi; kısa sürede adrese teslim kargo ve taksitlendirme seçenekleri sunmaktadır.

Emzirme Atletleri Pratiktir.

Her bedene uygun olarak tasarlanan atletler anti bakteriyel kumaşlardan üretilmektedir. Kalçaya kadar uzanan boyutuyla vücudu sararken üst kısmının açılır özellikte olması emzirmede kolaylık sağlar. Hassas ciltli anne ve bebekler için lohusam.com sitesi, sağlığı ön planda tutarak güvenli alış veriş adresidir. Emzirme atleti alırken, göğüs kısmından açılan çıt çıtlı ya da atlet askısına monteli aparatı çeşitlilik sunmakta ve tüm atleti açmadan, sadece emzirme kapağı ile bebeği emzirme kolaylığı sağlamaktadır.

Emzirme atletlerinin siyah, beyaz, ten rengi gibi farklı renkleri ve dantel kenarlı, göğüs kısmı sütyen şeklinde ve sade modelleri de mevcuttur. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra, terletmeyen ve leke tutmayan kumaşlardan üretilen emzirme atletlerini, bebeği emzirme dönemi boyunca her mevsim rahatlıkla kullanmak mümkün. Atlet boyunun kalçaya kadar uzun olması soğuk kış günlerinde böbrek ya da karın ağrısı şikayetlerini ortadan kaldırmaktadır.

Emzirme atleti kullanmak, süt kanallarının rahatça süt akışını sağlaması açışından da önemlidir. Bebekler düşünülerek, bebekliğin ilk ayında günlük 20 dakikada bir sık sık kullanıma bağlı olarak deforme olmamakta olan emzirme atleti ara dikişsiz üretilmektedir. Kaliteli malzemeden üretildiği için daha sonra da atlet niyetine kullanabileceğiniz gibi bir sonraki gebelik sonrası emzirme içinde saklayabilirsiniz, lohusa çamaşırı kategorimizdeki emzirme sütyeni modellerimizi de incelemek için tıklayınız.

Kaliteli Uygun Fiyatlı Emzirme Atleti

Lohusalık kadınların en hassas olduğu dönemlerden biridir. Giysilerin temiz ve yumuşak dokulu olması da bu dönemde büyük önem taşır. “Önden düğmeli pijamalar ve gecelik takımları” üst değişimi sırasında pratiklik sağlar. Kalitenin ve şıklığın bir arada yakalandığı uyum içinde olan iç çamaşırları da farklı tarzları yansıtıyor.

Yumuşak dokularıyla, alt üst uzun pijama takımları ya da, şortlu takımlar lohusalıkta en çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Kaliteyi uygun fiyata almak isteyenler bu adresi tercih ediyorlar.

Emzirme Kolaylığı Da Sağlar

Kaliteden ödün vermeyenlerin adresi olan lohusam.com da her bütçeye ve zevke uygun kaliteli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan emzirme atletlerinin askı lastikleri sağlam, kumaşı pamuk cinsi olup ve kaliteli dikişleri ile uzun ömürlüdür. Makinede ya da elde yıkamada yıkanabilmekte, deformasyon olmamaktadır. Ayrıca indirim kampanyaları ile müşteri memnuniyeti sağlayan siteden ürün satın almak 7/24 saat mümkündür.