Genel

Emzirme sütyeni alırken nelere dikkat edilmeli

Emzirme Sütyeni Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Emzirme sütyeni alırken nelere dikkat edilmeli

Emzirme sütyeni almadan önce, özellikle sütyen materyalinin ne olduğuna dikkat etmeliyiz, pamuk yapıda olan emzirme sütyenleri tercih edilmelidir, emzirme sütyeninin emzirme bölmesinin nerede olduğuna dikkat edilmelidir. Bazı modeller askıdan çıtçıtlı, düğmeli olduğu gibi, bazı modeller de önden fermuarlıdır. Bu tip emzirme sütyenlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kolay emzirme özellikli sütyen modelleri yeni anneler için en önemli unsurlardan bir tanesi bebeklerini rahat emzirmektir, Tüm doktorların önerdiği bebekler ilk 6 ay süre boyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir. Emzirme sütyenlerinin en büyük özelliği kolay açılabilen bölmeleri sayesinde emzirme kolaylığı sağlamaktır. Pamuklu yapılarıyla emzirme sütyenleri, terlemeden dolayı tahrişi engellemektedir. Anneler emzirme sütyenleri sayesinde, sütyenlerini çıkarmadan emzirme imkanı bulurlar, bu sayede bebeklerinin süt ihtiyacını en kısa sürede karşılarlar. Anneler emzirme sütyeni sayesinde hem zamandan kazanç sağlar, hemde rahat bir emzirme kolaylığı yaşarlar.

Annelerin emzirme sütyenleri hakkında en çok sordukları soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

emzirme sütyeni nasıl alınmalı

Pamuk Kumaş Emzirme sütyeni modelleri tercih edilmeli, emzirme bölmesinin nerede olduğuna dikkat edilmelidir. Emzirme döneminde sütyen seçimi için Önden fermuarlı, Açılır Kopçalı emzirme özellikli sütyenler tercih edilmelidir.
emzirme sütyeni önden açılan modeller hem zamandan hem de sağladığı kolaylık açısından birinci tercihiniz olmalıdır.

emzirme sütyenini kaç beden almalıyım

Doğum sonrası göğüslere anne sütü dolacağından dolayı göğüsler normak bedenden daha büyük olurlar bu yüzden normal Sütyen bedeninizden 1 beden büyük emzirme sütyeni model tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

hangi emzirme sütyeni daha iyi

Emzirme bölmesi olan sütyenler bu dönemde sizi çok rahat ettirir, bu aşamada öncelikli tercihiniz bu tarz özellikli sütyenler olmalıdır.  Toparlayıcı Etki Sağlayan Emzirme Sütyeni b dönemde göğüsler süt salgılama yapacağından sıkı sütyen modelleri doktorlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Emzirme Sütyeni

Uygun fiyatlarla hemen satın alabileceğiniz emzirme sütyenlerini, emzirme sütyeni kategorimizdeki kaliteli ve kampanyalı sütyen modellerimizi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız neyse ona göre üretilmiş farklı tarz ve özelliklerde olan emzirme kolaylığı sağlayacak emzirme sütyeni modellerimiz, bütçenizi zorlamayan fiyatlar ile siparişinizi verebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir