LHSM Nobel Beyaz Emzirme Sütyeni

 89.90

NBB 3628 Beyaz Kaplı Emzirme Sütyeni

 189.90

Lohusam Liza Beyaz Emzirme Sütyeni

 89.90

NBB 3628 Ten Kaplı Emzirme Sütyeni

 189.90

NBB 3628 Siyah Kaplı Emzirme Sütyeni

 189.90

HMD Beyaz Pamuklu Emzirme Sütyeni

 124.90

EMZİRME SÜTYENİ MODELLERİ

Kaliteli ve Ucuz Emzirme Sütyeni Modelleri

Hamileliğin stresli ve yorucu günlerini geride bırakan annelerin yeni ve daha önemli görevleri başlıyor. Doğumdan sonra annelerin en önemli görevi, bebeğini emzirmektir. Emzirme işlemi aslında basit bir şey değil, daha doğrusu dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu yüzden emzirme pozisyonu ile birlikte bir de rahat emzirmek için emzirme sütyeni de edinmek gerekir. Özel olarak tasarlanan emzirme sütyenleri, annelerin işini kolaylaştırmak adına üretilir. Hem pratik bebek emzirmek hem de annenin yorulmasını engellemek için tasarımcıların özel olarak üzerinde çalıştıkları lohusa sütyeni, kalite bakımından değişmekle birlikte farklı özellikleri ile de tercih edilebilen modellerdir. Lohusam.com olarak bu alanda annelere ve anne adaylarına en kaliteli modelleri en uygun fiyatlardan sunarak ihtiyaçlarını temin etmelerine yardımcı oluyoruz.

Pratik çözümler için emzirme sütyeni

Emziren annelerin en çok şikayetçi oldukları konulardan biri de sütyenin meme ucunu tahriş etmesidir. Özellikle klasik sütyenler, emzirme döneminde annelerin rahatsızlık çekmesine neden olmaktadır. Tıp dünyası ile tekstil sektörünün birleşmesi ile ortaya çıkartılan emzirme sütyeni, tüm bu sorunlardan bir çırpıda kurtulmayı sağlıyor. Kullanışı daha pratik olmasının yanında meme uçlarını tahriş etmesi durumu da ortadan kalkmış oluyor. Klasik dantelli sütyeninizden kurtularak yeni trende siz de “merhaba” diyebilirsiniz.

Konfor için emzirme sütyeni

Annelerin sık yaşadıkları problemlerden biri de kullanılan sütyenlerin rahatsız etmesidir. Sütyenleri destekli ve balenli olduklarında, kadınları aslında rahatsız eder, özellikle de emzirme döneminde çok daha fazla rahatsız eder. Bu yüzden annelerin balensiz sütyen tercih etmeleri hem sağlıkları açısından hem de konforları açısından daha etkilidir. Emzirme döneminde göğüslerin büyümesi, beraberinde birtakım ağrıların oluşmasını da getirir. Bu yüzden içi pamuklu olan sütyenlerin tercih edilmesi, annenin rahatlığı açısından en doğru seçimdir.

Sağlıklı emzirme dönemi için

Emzirme dönemi, annenin en çok dikkat etmesi gereken dönemlerden biridir. Bu dönemde kullanılacak sütyen veya diğer kıyafetler, annelerde “mastit hastalığı” denen rahatsızlığa neden olmaktadır. Mastit hastalığı, daha çok kullanılan sütyenlerden kaynaklanmaktadır. Süt kanallarına yapılan baskı yüzünden süt üretimi azalır ve daha da kötüsü göğüste iltihaplanma sorunu başlar. Bu da annenin rahatsız olmasına neden olur. Sağlıklı bir emzirme dönemi geçirmek isteyen annelerin emzirme sütyeni kullanmaları önerilmektedir. Emzirme dönemine özel olarak üretilen bu ürünleri yapısı itibari ile hem daha yumuşak hem de daha sağlıklıdır. Emzirme kolaylığı sağlayan, lohusa döneminiz için üretilmiş olan lohusa iç çamaşırları kategorimizdeki emzirme atleti kategorimizden atlet modellerini de tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizi pratik bir şekilde emzirmek için

Annelerin en çok zorlandıkları durumlardan biri de bebeğin biraz büyüdüğü ve olur olmaz yerde süt istemesidir. Bu durum anneleri oldukça zora sokmaktadır. Eh! İşin için bebek girince mecburen bir çözüm bulmak gerekiyor. Dışarıda iken uygun bir yer kolladığınız zamanları göz önünde tuttuğunuzu hatırlayın ve uygun yer bulduğunuzda da bir an önce bebeğinizi emzirmek istemişsinizdir. Bunun için de yine emzirme sütyeni kullanmanız işinizi daha kolaylaştıracaktır. Kancalı ve klipsli seçeneklere sahip olan sütyenler, daha pratik kullanılma özelliğine sahip olduğu için en zor şartlarda bile bebeğinizi emzirebilirsiniz.

Esnek yapısı sayesinde göğüsleriniz rahat eder

Emzirme sütyeni, sadece pratiklik açısından kullanılan sütyendir. Esnek olması sayesinde emzirme döneminde göğüslerin büyümesi ve ağırlaşmasına karşın esner ve emzirmeyi kolaylaştırdığı gibi annenin de rahatsızlık çekmesini önler. Bu yüzden uzmanlar emzirme döneminde olan annelerin kesinlikle klasik tarz sütyen kullanmalarını tavsiye etmemektedir.

Estetiklik ön planda

Tabi annelerin emzirme döneminde rahat olmaları önemlidir. Ama bunun yanında estetiklik de önemli bir konudur. Son zamanlarda lohusa kıyafetleri de moda dünyasının bir parçası hatta kategorisi haline geldi ve artık tasarlanan sütyenler belli tarzlarda üretilmiyor. Hem zevke hitap edebilmesi açısından hem de şık olması açısından farklı seçeneklerde üretilen emzirme sütyeni fermuarlı, kancalı ve klipsli modeller şeklinde üretilmektedir. Bu sayede estetikliği de ön plana çıkmaktadır.

En ucuz emzirme sütyeni

Hamile kıyafetleri veya lohusa kıyafetleri arasında değerlendirilen emzirme sütyeni, fiyat bakımından değişkendir. Müşterilerimizin alışverişlerini daha kolay yapmaları ve ekonomik bütçelerini sarsmamaları açısından sunduğumuz fiyatları inceleyerek en güzel modelleri en uygun fiyatlardan sipariş edebilirsiniz. Aynı gün kargo ve güvenilir alışveriş sitemiz ile aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde elde edeceksiniz. Keyifli alışverişler…

Kaplı Emzirme Sütyeni

Kaplı emzirme sütyeni tercihini yapmanızda en önemli husus, emzirme sütyeni kaplı modellerde altlarında tel olmamasına dikkat etmenizdir. Bu teller vücuttaki süt keselerine yaptıkları baskı ile sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir ve sütünüzün kalitesini bozabilir.

Seçilmesi gerekli kaplı emzirme sütyeni pamuklu yapıda üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Pamuk dışında olan sentetik maddelerden yapılmış ürünler sizi rahatsız eder. Pamuklu olmasının bir avantajı da cildinizin hava alır olmasıdır.

Kaplı emzirme sütyeni beden tavsiyesi olarak sütyen bedeniniz ne ise o bedeni tercih etmeniz yararınıza olacaktır.