156 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

EMZİRME TSHİRT

Emzirme Tshirt

Bebek emziren kadınların en büyük sıkıntısı bebeğin ağladığı ortamların bazen emzirmeye müsait olmamasıdır. Biz de annelerin bu sıkıntısını çözmek için emzirme tshirtlerini hizmetinize sunuyoruz. Farklı renk seçeneklerinin de bulunduğu emzirme tshirtleri annelerin günlük hayatını oldukça kolaylaştırır. Emzirme tshirtlerin üretiminde kumaşın anneye huzur ve rahatlık vermesi çok önemlidir. Bu tshirtlerle birlikte bebek emziren anneler günlük hayatları daha rahat geçirir. Emzirme tshirtlerin üretiminin sağlandığı kumaş %98 oranında pamuk olur. Birinci kalite üretilen bu ürünlerin sadece %2’lik kısmı elastan olur. Emzirme tshirtte emzirme bölümüne ulaşmak için tshirtin ön kısmındaki bölümü yukarı katlamanız yeterli olmaktadır. Böylelikle bebeğini emzirmek durumunda kalan annelerin endişe etmesine gerek kalmıyor.

Emzirme Tshirt Modelleri

Bebek emziren annelerin bu dönemi tamamlayana kadar giyecekleri tshirtlere dikkat etmesi gerekir. Hem emzirmeye uygun bir model olması gerekir hem de kumaşının kaliteli olması gerekir. Emziren anneler bu yüzden tshirt modellerinin seçimine özen göstermelidir. Biz hem emziren annelerimize kolaylık olması için hem de kendilerini rahat hissetmeleri için yumuşak kumaştan üretilen emzirme tshirtlerini hizmetinize sunuyoruz. Doğumdan sonra annelerin psikolojileri değişebilir. Bu yüzden kendilerini iyi hissetmeleri ve bebeklerine daha iyi bakabilmeleri için giyimlerinin önemi büyük olur. Tshirtlerinin yumuşak dokuya sahip olması gerektiği gibi farklı renk seçenekleriyle de sevimli olması gerekir. Böylece emziren anneler konforlu bir gün geçirebilir.

Emzirme Tshirt Fiyatları

Satın alınan ürünlerde fiyat önemli bir ölçüt olabilir. Lohusam olarak en iyi fiyat seçeneklerini sunmaya çalışıyor ve taksit imkanları sunuyoruz. Ürünlerde %50 indirim söz konusudur. Aynı zamanda tek bir emzirme tshirt alabileceğiniz gibi avantajlı emzirme tshirti setlerinden de yararlanabilirsiniz. Böylece farklı renklerde emzirme tshirtlerine uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız 120 Türk lirası ve üzeri alışverişinizde ücretsiz kargo imkanı sağlıyoruz. Bu süreçte hayatınızı kolaylaştıracak olan emzirme tshirtlerine size özel fiyatlarla sitemizden ulaşabilir ve siparişini verebilirsiniz. Özellikle emziren anneler için zor geçen bu süreçte kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyat olanaklarımızı sitemizde inceleyebilirsiniz.