Genel

En Güzel Hamile ve Lohusa Ürünleri

En Güzel Hamile Ve Lohusa Ürünleri

En güzel hamile ve lohusa ürünleri için lohusam.com!

Günümüz dünyasında hamile ve lohusa kadınlar için oldukça çeşitli ürünler üretilmektedir. Kıyafetten bakım ürünlerine, yiyecekten cilt bakıma kadar birçok ürün hamile kadınlar için üretilmektedir. Bu ürünler onların hassas ciltlerine uyumlu şekilde üretilmektedir. Hamileler alerjiler için açık bir konumdadır. Bu yüzden de yapılan ve üretilen ürünler bu alerjik bünyelere uyumlu şekilde üretilmektedir. Ürünlerin üretiminde hem kadınların hem de bebeklerinin sağlığı dikkate alınmıştır. Bu ürünlerden bazılarını size bu yazımızda açıklayacağız.

Hamilelik ve Hamile Giyim Ürünleri

Hamile: bebeklerini halihazırda karınlarında taşıyan kadınlara denir ve onlar için bu güzel ve hassas dönemlerinde birçok ürün üretilir.

İlk olarak hamile kıyafetlerinden bahsetmek gerekirse normalden çok çok farklı hamile kıyafeti ve ürünleri üretilir. Bunlar beli lastikli ve değişen vücutlarına uyum sağlayacak şekilde üretilen hamile kıyafetleridir. Anne adayları bu sayede günlerini rahat geçirir ve günü stressiz ve en güvenilir şekilde atlatırlar.

Kıyafetten bahsettiğimiz şey sadece elbise değildir. Birçok geniş ürünü bu kategoride sayabiliriz. Örneğin hamileler için özel gecelikler üretilir. Bu ürünler gerek yapısı gerekse modeliyle tam olarak hamile kadınların rahatı düşünülerek tasarlanmış ürünlerdir. Çok tercih edilen hamile giyim ürünlerinden bazıları şu şekildedir; hamile elbisesi, hamile taytı, hamile pantolonu, hamile tulumu, hamile pijaması, hamile geceliği, hamile ayakkabısı, hamile sabahlığı vb şeklinde uzayıp gider. Bu ürünler mağazamızda hamile kadınlara özel kategorilerimizde satışa sunulur.

Hamile kadınların kıyafetten daha farklı ihtiyaçları da vardır. Yine bu ürünler tamamen hamilelere özel şekilde üretilmektedir. Anne adayları minik yavrularını daha kucaklarına almadan onlar için ve kendileri için en iyisinin olmasını isterler. Bu yüzden de her konuyu ve her ürünü irdeleyerek satın alım araştırması yaparlar.

Hamile Ürünleri Nerede Satılır?

Firmalar ise anne adaylarının bu hassasiyetlerini göz önüne alarak ürünlerini üretmeye çalışırlar. Bu ürünleri sizlere biraz olsun açıklamak ve ihtiyaç listenizi ona göre yapmanıza faydada ve yardımda bulunmak isteriz.

Anne adayları yani hamile kadınlar bebekleri için ilk olarak kendi sağlıklarına dikkat etmelilerdir. Yedikleri, içtikleri ve giydiklerine ekstra özen göstermelilerdir. Örneğin annenin eski vücudunu geri kazanabilmesi için yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan biri hamileyken vücuduna çatlak önleyici krem sürmesidir. Çatlaklar sonraki dönemlerde bir kadını oldukça rahatsız ve de mutsuz hissettirebilir. Bu yüzden önleminizi erkenden alarak daha oluşmadan bu sıkıntılar için önleminizi alabilirsiniz.

Hamileler için özellikle üretilen bir başka ürün vardır: doğum elbisesi. Sadece lohusam.com’da bulabileceğiniz doğum elbisesi modellerinden bir tanesini mutlaka ihtiyaç listenize eklemelisiniz. Bu ürün, hastanelerde kullanılan ve mahremiyeti hiçe sayan ve anne zaten rahatsız edici bir durumdayken daha da rahatsız edici bir konuma sokan klasik doğum önlüklerine karşı çıkartılmıştır. Bu ürün mahremiyeti korur ve hatta kadının doğumunu dahi kolaylaştırır. Bebeği ve ona kavuşacağı andan başka derdi olmaz. Bu yüzden tercihinizi bu doğum elbiselerinden yana kullanmak isteyebilirsiniz.

Sadece hamileler için değil lohusa kadınlar için de birçok ürün imalatı yapılmaktadır. Bunlardan da kısaca bahsetmek isteriz.

Elbette ilk olarak bahsedeceğimiz şey lohusa takımları. Lohusa takımları sizin için her şeyin düşünülüp bir bütün haline getirilip satışa sunulmasıdır. Temel bir lohusa setinde kişinin seçimine göre gecelik veya pijama bulunur. Yani bir alt bir de üst veya elbise formatında bir gecelik bulunur. Bunun da yanında ikisinin aynı anda bulunduğu takımlar da mevcuttur. Tüm bunların yanında hastanede bir lohusa terlik mutlaka bulunmalıdır. Hastanede iken bu terliğe mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Şimdilerde yeni yeni setlere dahil edilen ve bizim de geleneğimizde halihazırda var olan lohusa taçları da setlere dahil edilmektedir. Geleneğimizde kırmızı kurdele lohusa kadınların başına takılır. Şimdilerde çok farklı modellerde farklı versiyonları üretilip satışa sunulmaktadır.

Eğer normal doğum yerine sezeryanla doğumu tercih edecekseniz ilk ihtiyacınız olacak şey bir hamile külotudur. Bu külot sezeryan sonrası dikiş yerleriniz dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu sayede hem canınız acımayacak hem de yaralarınız sürtünme ve temas en aza ineceği için çok daha hızlı iyileşecektir.

Normal sütyen yerine lohusa kadınlar için özel olarak emzirme sütyenleri üretilmektedir. Bunlar sizin ve bebeğinizin rahatı için en temel ihtiyaçtır. Bu sayede bebeğinizi sürekli çıkar tak yapmadan kolayca emzirebilirsiniz.

Göğüsleriniz emzirme nedeniyle tahriş olabilir. Normal sütyen de giyseniz emzirme sütyeni de giyseniz rahatsızlık duymaya devam edebilirsiniz. Bu sebeple gümüş göğüs kalkanı adı verilen ürünleri kullanarak ve uygun bazı kremleri kullanarak göğüs sağlığınızı da koruma altına alabilirsiniz. Bebeğinizi emzirmek sizin için bir eziyet olmaktan çıkar.

Tüm bu ürünleri ve çok daha fazlasını buradan kolayca satın alabilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin sağlığı için en uygun yapı malzemelerini kullanarak en güvenilir ürünler satışa sunmaktadır.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir