Gösterilen sonuç sayısı: 24

Espirili Bebek Önlükleri

Espirili Bebek Önlükleri

Doğumdan hemen sonra en büyük sorumluluğunuz bebeğinizi sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslemektir. Bu hayati bir önem taşır. Emzirmeyle başladığınız beslemeye daha sonra çeşitli mamalarla devam edeceksiniz.

Heniz çok minik oldukları için yeme ve içmeyi sizin yardımınızla yaparlar. Ne kadar özen gösterseniz de süt ve mama artıkları etrafa sıçrar. Sıklıkla da kustukları için giysilerini koruyucu önlemler almanız kaçınılmazdır. Bu probleme en iyi çözüm sizin de tahmin ettiğiniz gibi mama önlüğü olacaktır. Kucakta veya mama sandalyesinde beslenirken dikkatli olsanız bile mutlaka bazı kazalar olacaktır. Yeni giydirdiğiniz bir kıyafet bile hemen kirlenecek böylece sıklıkla değiştirmek zorunda kalacaksınız. Mama önlükleri en iyi korumayı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Onlar için alacağınız birçok çeşit içinde hayatınızı neşelendirecek ilgi çekici ve keyif verici espirili bebek önlükleri günümüzün en popüler ürünüdür. Birkaç farklı örnekten alabilir, tatlı gülüşlerine daha da sevimlilik katabilirsiniz.

Espirili Bebek Önlükleri Modelleri

Önlük seçimi yaparken minik yavrunuzun ayına ve alışkanlıklarına dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca ürünün özellikleri ve sağlıklı kumaştan olması da önemli bir detaydır. Kumaştan veya fular şeklindeki modeller oldukça kullanışlıdır. Unutmayın ki gün içinde sadece beslenmeden kaynaklı değil, tükürük ve salya akmasına da koruyucu olacaktır. Ayrıca yemek sonrası gazını çıkartırken de birçok bebek fazlalıkları kusacaktır. Bu gibi durumlarda da bu ürün yardımınıza koşacak özellikleri taşımaktadır. Naylon önlükler klasikler arasında olup her ebeveynin hayatında mutlaka yerini almaktadır. Kollu modeller de oldukça kullanışlı olup, sevimli yavrunuzu rahatsız etmeyecek bir konfordadır. Birçok renk ve formatta üretilen mama önlükleri günümüzde üzerinde bulunan espirili yazılarla dikkatli çekerler.

Espirili Bebek Önlükleri Fiyatları

Bebeğinizin cinsiyetine göre de değişebilen bu yazılar, espri ve neşe katacak sözleri içermektedir. Sizin olduğu gibi çevrenizdekilerin de çok keyif alacağı bu önlük çeşitlerini online alışveriş kolaylığıyla satın alabilirsiniz.Kategorilerde yerini alan ürünlerin fiyat aralıkları küçük farklılıklar gösterir. Genel fiyat değerlendirmesine bakarsak çok uygun ve ekonomik ürünler olduğunu göreceksiniz. Onlara alabileceğiniz en hoş aksesuarlar arasında olan espirili bebek önlükleri online satışımızda birçok farklı renk ve tasarımla hizmetinize sunulmuştur.