Eyl Collection

Eyl Collection Lohusa Pijama

Doğumdan sonra hem mutlu hem de oldukça heyecanlı yepyeni bir süreç başlar. Bu süreçte hem annenin hem de bebeğin rahat olması çok önemlidir. Ayrıca yeni doğum yapmış bir anne özellikle güzel ve bakımlı da görünmek ister. Doğum sonrasında tüm ilgi ve dikkat bebeğin üzerindeyken anne kendine çok fazla vakit ayıramayabilir. Bu dönemde annenin hem rahat olması hem de şık görünmesi çok önemlidir. Çünkü yeni doğum yapmış bir anne psikolojik olarak da kendini iyi ve güzel hissetmesi hem bebeğin mutluluğu hem de annenin iyiliği için çok önemlidir. Eyl Collection bu süreç içerisinde anne için en şık ve kullanışlı lohusa pijamalarını tasarladı ve sizlerin beğenisine sundu. Özellikle önden düğmeli tasarımı ve yumuşacık kumaşları ile tasarlanan lohusa pijamaları oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ev içerisinde günün ya da gecenin her anında, bebeğinizin her ihtiyacında kolaylıkla düğmeleri açarak bebeğinizi emzirebilirsiniz.

Eyl Collection Lohusa Pijama Modelleri

Eyl Collection lohusa pijamaları önden düğmeli, desenli alt ve üst modelleri ile birçok çeşitte üretilmiş, gerçekten çok şık ürünlerdir. Kısa kollu ya da uzun kollu olarak çok renkte ve desende pijama çeşidi bulunur. Çiçek desenli, kalp desenli, çizgili, etnik desenli gibi birçok modelde ürün yer alırken şort pijama seçeneği de mevcuttur. Pijamalar esnek pamuklu kumaştan üretilmiş ve oldukça rahat ürünlerdir. Özellikle çiçekli desenleri ve uzun kollu önden düğmeli modelleri çok rahat ürünlerdir ve tüm lohusa pijamalarında S bedenden 2XL beden seçeneklerine göre bütün bedenlerde seçim yapılabilir.

Eyl Collection Pijama Fiyatları

Eyl Collection lohusa pijaması sitemiz üzerinde uygun ve kampanyalı fiyatları üzerinden birçok siteye göre çok avantajlı fiyatlara satışa sunuluyor. Özellikle doğumdan sonra tarzınıza uygun en rahat ve şık modelleri bir arada bulabilir, aynı gün kargo avantajı ile en kısa sürede adresinize teslim alabilirsiniz. Beden konusunda uzman danışmanlarımızdan da destek alarak en uygun tercihi yapabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerde 7 gün ile 14 gün arasında iade ve değişim avantajı da bulunur.