Hamile Clara Bluz – Mavi M3281

 479.80

Hamile Kacie Bluz – Antrasit M3067

 239.80

Hamile Effie Bluz – Lila M3190

 259.80

Hamile Brice Bluz – Sarı M2440

 78.00

Hamile Kacie Bluz – Siyah M3068

 239.80

Hamile Effie Bluz – Fuşya M3188

 259.80

Hamile Effie Bluz – Oranj M3189

 259.80

Hamile Effie Bluz – Yeşil M3187

 259.80

HAMİLE BLUZ

Hamile Bluz

Hamilelik döneminde vücudunda değişiklik gözlemlenen anne adaylarının serüven özeti kilo almış olmasıdır. İlk kez bu duyguyu tadacak olan tecrübesiz anne adaylarını ortak noktada buluşturan şey kıyafet sorunsalıdır. Annelik duygusuyla kiloyu önemsemeyen annelerin tek şikâyeti bu dönemde bedenine uyacak kıyafetleri seçerken zorlanıyor olmasıdır. Hem rahat hem de kullanışlı ürünler tercih eden anneler genellikle hamile bluz tercih ederler. Peki, bu hamile bluz modelleri nasıldır ve fiyatları nedir? En uygun fiyatlı hamile bluzları sitemizde sizin hizmetinize sunmaktayız.

Hamile Bluz Modelleri

Hamilelik sürecinde gün geçtikçe kilo alan anne adayları hem kendi hem de bebeğin sağlığı için rahat ve kaliteli kıyafetler tercih etmek ister. Özellikle karın bölgesinde meydana gelen değişim anneyi zorlayacak bir serüvene dahil eder. Bu serüvende günlük hayatta annenin kıyafet seçimi her şeyden önemlidir. Dış görünüşten ziyade, rahat edeceği kıyafetleri tercih etmeli, hamile bluzları dar olmamalıdır. Her anne adayı bu durumu özenle seçer. Kumaşın kaliteli olmasının sebebi cilde zarar verici bir etki bırakmaması içindir. Bu kumaşlar sentetik olarak adlandırılan kumaşlar olmamalıdır. Tercih edilir ise ciltte kızarıklık ve tahriş boyutunda alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Hamile bluz modelleri çok dar olmamalıdır. Halk arasında bebeği boğacaksın gibi küçük söylemler olsa da annenin daha rahat hareket edebilmesi için bu koşul sağlanmalıdır. Zaten zor bir dönem olacağı için anne adayı eğilip veya hareket etme sırasında zorlanacağı için birde dar bluzlar ekstra bir zorluk katacaktır. Sitemizde hamile bluzları birçok kitleye hitap etmekte ve ortak özellik taşıyan anne adayları için en ideal, en rahat ve kaliteli hamile bluzları mevcuttur. Peki, hamile bluz fiyatları nasıldır? Beraber inceleyelim.

Hamile Bluz Fiyatları

Hem fiziksel hem de duygusal değişikliklerin başlangıcı olduğu bu dönemde anne adayı vücuduna en uygun kıyafeti seçmelidir. Genellikle dış görünüşe önem veren hanımlar kıyafet seçiminde rahat edeceği bluzdan ziyade üzerine en iyi oturan bluzu tercih eder. Fakat hamilelik döneminde anne adayları için en uygunu rahat edeceği ve kaliteli hamile bluzları tercih etmesidir. Maddi açıdan zorlamayacak kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Sitemizde en uygun fiyatlı ve anne adaylarımız için hamile bluzları mevcuttur.