Gösterilen sonuç sayısı: 33

Hamile Emily Sweat – Gül kurusu M2827

 239.80

Hamile Ruby Sweat – Gülkurusu M2824

 199.80

Hamile Emily Sweat – Gri/Mint M2825

 239.80

HAMİLE EMZİRME SWEATSHİRT

Hamile Emzirme Sweatshirt

Hamile olan kadınların daha rahat edebilmesi için giyimlerini de ona göre seçmeleri gerekir. Özellikle dışarıda dolaştıklarında ve uyuduklarında rahat etmeleri bebekleri açısından da önemlidir. Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde giyecekleri kıyafetler sağlıklı ve konforlu bir yaşam için gereklidir. Bebeğiniz ve kendi sağlığınız için daha rahat hareket etmeniz önemliyken alacağınız giysilerin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Alınacak giysi ürünlerinin içerisinde hareket ederken ki durumunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Bu yüzden alacağınız giysiyi iyi incelemeli ve kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Lohusam giyimleri kaliteli tasarım ve modelleriyle içinde çok rahat hissettiriyor. Giysilerin altına giyilen iç çamaşırları genelde sıkı olduğu için sizleri rahatsız edebilir. Fakat lohusam iç çamaşırları kalitesi ve tasarımıyla sizleri içerisinde çok daha rahat hissettiriyor. Ürünlerindeki materyaller ile son derece konforlu bir özelliğe bürünüyor. Lohusam giyim ürünleri şunlardır: Lohusa gecelik, pijama, sabahlık gibi ev içinde giyilebilecek gündelik giysiler, Hamile giyim, Lohusa iç çamaşırı, Bebek ve çocuk ürünleri, Lohusa Aksesuar Daha birçok giyim ürününü Lohusam sitesinde bulabilirsiniz.

Hamile Emzirme Sweatshirt Modelleri

Lohusalık dönemlerinde kadınların bebeklerini emzirmesi için gerekli olan giyimler muhteşem tasarımlarıyla lohusam ile üretiliyor. Özellikle emzirme sweatshirleri kullanımının kolay olması sebebiyle bebeğinizin çok daha rahat bir şekilde emzirilmesini sağlıyor. Emzirme sweatshitrlerinde göğüs üzerinde bulunan ekleme ile bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Ayrıca önünde bebeğinizi koyabileceğiniz büyük bir bölme de bulunuyor. Bebeğinizi önünüze alarak hem daha fazla ilgilenebilir hem de daha rahat emzirebilirsiniz. Bazı sweatshirtlerin kapüşonlu modelleri varken kapüşonsuz modelleri de mevcut. Lohusam emzirme sweatshirtleri göğüs kısmında açılıp kapanabilen bölmesiyle dışarıda da bebeğinizi emzirmenizi sağlıyor. Esnek yapısıyla da rahat hareket etme olanağı sağlıyor. Her renk ve modelde bulabileceğiniz sweatshirtleri güvenli bir şekilde giyebilirsiniz.

Hamile Emzirme Sweatshirt Fiyatları

Hamilelik ve lohusalık döneminde rahat ve konforlu olmanız sizin ve bebeğiniz için çok mühimdir. Bu nedenle sweatshirtlerin modelleri hayatınızın konforunu belirleyecektir. Kendinize uygun ve rahat edebileceğiniz sweatshirtlerin fiyatları modellerine göre değişmektedir. Ancak kalitesine bakıldığında ödeyeceğiniz ücret çok düşük miktardadır. Daha fazla ürün ve modelleri Lohusam sitesinde bulabilirsiniz.