Genel

Hamile Giyim İnternetten Nereden Alınır?

Hamile Giyim İnternetten Nereden Alınır?

Hamilelik, bir bebeği dünyaya getirmek demek olduğu için genel olarak tüm toplumlarda kutsal olarak kabul edilir. Hamilelik, bu kadar kutsal kabul edilirken kadınlar için oldukça avantajlı ve dezavantajlı durumları vardır.

Hamilelik için kısaca, doğuma kadarki olan dönem denilebilir. Erken doğum vb. durumlar olmadan sağlıklı bir hamilelik dönemi hepimizin bildiği gibi 9 ay sürmektedir. Erkekten gelen sperm ve kadındaki yumurtanın birleşerek döllenmesi sonucu fetüs oluşur. Fetüs gün geçtikçe büyüyüp gelişerek embriyoyu yani bebeği oluşturur. Bir bebek anne için çok şey ifade eder. Bebeğin anne karnında geçirdiği süreyi ise hamilelik olarak kabul edebiliriz.

Yukarıda da söylediğimiz gibi hamilelik döneminin bazı avantaj ve dezavantajları vardır. İlk olarak avantajlarından kısaca bahsetmek gerekirse:

Annede çikolata kistinin gerilemesini sağlar. Bu hastalık genel olarak regl dönemlerinde ilerleyerek kadın için oldukça zor sonuçlar doğurur. Hamilelik gibi reglin kesildiği dönemlerde hastalık geriler.

Hamileliğin bir diğer faydası ise ağrılı regl süreçlerinin azalması hatta sona ermesidir. Birçok kadın, geçirdiği regl dönemlerinin hamilelikten sonra ağrısız şekilde gerçekleştiğini söylemiştir.

Bir diğer avantaj ise kanser riskini önleyebilmesidir. Meme ucu kanseri ve yumurtalık kanseri riskini en aza indirdiği söylenir. Ancak henüz kanıtlanamayan bir bilgi olduğunu söylemekte fayda var.

Migren ağrılarını azalttığı da yine araştırmalar arasında var. Hatta çoğu kadın hamilelikten sonraki dönemde daha fazla baş ağrısı yaşadıklarını ve migren atakları ile daha sık karşılaştıklarını belirtiyorlar.

Bağırsak hastalıkları hamilelik döneminde daha az rastlanıyor ve rastlansa dahi daha az şiddetli olduğu söyleniyor.

Sedef gibi cilt rahatsızlıklarının da yine hamilelik döneminde daha az seyrettiği söyleniyor. Ancak bu cilt rahatsızlığı hamilelikten sonra alevlenebiliyor.

Dezavantajlara da değinecek olursak tahmin etmesi çok zor olmayan sorunları her kadın genel olarak yaşayabiliyor. Bunlardan bazıları şu şekildedir :

  • Sabah kusmaları, mide bulantıları yaşayabiliyorlar.
  • Artmış tükürük salınımı, ağızda salyalı ve tükürüklü ıslak yapı olabiliyor.
  • Sık sık idrara çıkma
  • Uyku sorunları da hamilelikte sık görülen sorunlardan bazıları
  • Bel, eklem ağrıları şişen göbek ve yeni bir canlıyı taşımanın etkisiyle yaşanabilir.
  • Daha önce olmayan alerjik problemler de görülebilir.
  • Annede aynı zamanda daha önce olmayan depresyon, panik atak gibi psikolojik problemler de görülebilir.
  • Şişen bir göbekle ve alınan kilolarla birlikte giydiğin hiçbir kıyafetin üzerine olmaması da annede olumsuz etkiler gösterebilir.

Bu yazımız da tam olarak son madde ile alakalıdır. Anneler için hamilelik her ne kadar heyecanlı ve güzel bir süreç olsa da karınları git gide büyür ve önceki kıyafetler asla üzerlerine gelmez. Bu kişide olumsuz etkiler bırakabilmektedir. Bunu bilen firmalar ise oldukça çeşitli renk, desen ve modelde hamile kıyafeti tasarlayıp satışa sunarlar. Birçok hamile anne adayı hamile kıyafetleri giyerek en azından kendilerini iyi hissederler. Çünkü normal bir birey ile aynı reyondan giyinmek hamile bir kadın için neredeyse imkansızdır.

Hamile Giyim Modelleri Ve Fiyatları

Hamile kıyafetleri önceden çok yaygın ve satışa sunulan bir ürün olmasa da günümüz dünyası ile birlikte bu durum da tamamen değişmiştir. Artık her zevke ve bedene uygun hamile kıyafeti bulmak günümüz dünyasında hiç de zor bir durum değildir.

Nedir bu hamile giyim diyecek olursak eğer, kadınların hem kendini güzel hissettiği hem de değişen vücut tipleri ve taşıdıkları bebek için en doğru ve konforlu ürünü seçme işlemidir. Buradan da anlaşılacağı üzere her bol kıyafet hamile giyim olarak görülemez. Ürünün kumaşından yapısına kadar normal kıyafetten farklılık gösterir.

Hamile Elbisesi Nereden Alınır?

İlk olarak bir anne adayı bebeği ve kendi için en rahat ve konforlu ürünü seçmelidir. Bunun yanısıra modaya uyum sağlamak ve kendini güzel hissetmek de en doğal hakkıdır. Sonuç olarak kadın, hamileyken de kadındır.

Çoğu hamile kadın, hamile kıyafetleri yerine büyük beden tercihi yapıyor. Bu yüzden de aslında vücutlarında fazlasıyla uyum sağlayamamış bir görüntü oluşuyor. Oysa hamile giyim kıyafetleri bebeğe ve şişmiş olan karına uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Doğru seçilmiş bir hamile giyim ürünü vücudunuzla bütünleşip oldukça güzel bir görüntü sağlar. Bu sayede istediğiniz o güzel hamile kadın görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Hamile kadınlar genel olarak elbise, tulum, hamile kotları ve hamile t-shirtleri tercih ederler. Bu sayede sevimli ve güzel görünürler. Hem de bebekleri ve kendileri için en rahat ve doğru tercihi yaparlar. Bu kıyafetler karnı sıkmaz ve bebek için alan daraltıcı olmaz. Rahat hareket eder ve anne karnındaki yaşamını sürdürür.

Hamile Kıyafetleri Nereden Alınır?

Önceden söylediğim gibi daha önceki zamanlarda internetten alışveriş bu kadar gelişmemiş durumda iken hamile kadınlar kıyafetlerini genel olarak yerel alışveriş mağazalarından yapıyorlardı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte her kıyafet gibi hamile kıyafetine de internetteki birçok siteden ulaşabilirsiniz. Hem kendi zevk ve seçiminize hem de bütçenize en uygun hamile giyim ürünlerini internetten kolayca kapınıza getirebilirsiniz. Zaten büyüyen bir karınla mağaza mağaza gezip kıyafet aramaktansa internetten tek tıkla alışveriş yapmak eminiz ki her kadına özellikle hamile bir kadına cazip gelecektir.

Söylediğimiz gibi mağaza mağaza gezmek yarine hamile giyim ürünlerini artık rahatlıkla https://www.lohusam.com ’dan sipariş verebilirisiniz. Firmamızda her zevke göre hamile kıyafeti bulabilirsiniz. Önceden bu kadar kolay değildi ancak şu an lohusam size ürün portföyünde hemen hemen her markanın hamile kıyafeti bulunmakta. Gezip yorulmak istemeyen hamile anne adayları daha kaliteli hamile giyim ürünlerini daya uygun fiyata hemen sipariş verebilmektedir.

Birçok ünlü markanın hamile giyim ürünlerini lohusam.com’un kendi internet sitesinde satışa sunmaktadır.

Magic Form, Catherine’s Mom, Effort gibi ünlü hamile giyim markaları ürünlerini, LOHUSAM.COM’da kolayca ulaşabilirsiniz.

Özellikle lohusam.com sadece hamile kadınlara özel ürünler satmaktadır. Hamile kadınlar için binbir seçenek mevcuttur. Birçok farklı kategori ve birçok farklı ürün yelpazesine sahiptir. Yeni sezonda çıkan ve modaya uygun her ürüne kolay ve hesaplı şekilde ulaşmak isteyen hamile kadınların buluşma noktası bu sitedir bile diyebiliriz. Stokları hızlı bir şekilde tükense de yine aynı hızda yenilerek müşterilerini mağdur etmeyip sürekli hazır ürün satışı yapmaktadırlar. Bu sitenin birçok farklı kategorisi vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Lohusa giyim:

lohusa t-shirt,

lohusa pantolon,

lohusa elbise,

lohusa pijama,

lohusa gecelik,

lohusa seti,

hamile taytı,

kışlık hamile giyim,

yazlık hamile giyim,

doğum elbisesi,

sabahlıklı pijama takımı,

sabahlıklı doğum elbisesi…

Bu kategoriler oldukça uzayıp gidebilir.

Üstelik tesettürlü anne adayları için de farklı bir kategoriye sahiptir. Kişiye özel sabahlık fikirleri ise müşterilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Özellikle hastanede doğum sonrası bu kişiye özel yapılan sabahlıklarla hem rahata kavuşup hem de kendi tarzınızı konuşturan olursunuz. Üstelik hamilelikte alınan kilolar dışında bazı büyük beden anne adayları için de hamile giyim ürünleri bulmak oldukça zor bir iştir. Ancak lohusam.com bu derde çözüm bulmuş ve bir kategori olarak da büyük beden hamile giyim kullanmıştır.

Bir önceki yazımıza https://www.lohusam.com/blog/icerik/hamilelere-ozel-urunler-nelerdir linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir