HAMİLELİK, ANNE, HAMİLE MODASI, LOHUSA, ONLİNE MAĞAZA

HAMİLE GİYİM NASIL OLMALIDIR MODA VE MODELLERİ

Hami̇le Gi̇yi̇m Nasil Olmalidir Moda Ve Modelleri̇

Anne adayları hamile olduklarını öğrendikten kısa bir süre sonra giysi dolaplarında yeni bir dönem açmak durumunda kalıyorlar. Bu dönemde kıyafet seçimi yaparken unutulmaması gereken şey karnımızda minik bir bebeğin büyümekte olduğu. Bu yüzden kaçınılması gereken en önemli şey bebeğimizi sıkarak, sağlığını ve gelişimini tehdit edecek fazla dar giysilerden kaçınmanız gerekiyor.

Hamilelik döneminde rahatlık ön planda olmalı. Pamuklu ve sağlıklı ürünler tercih edilmeli. Günlük kullanım için beli lastikli pantolonlar tercih edilebilir. Bu tarz pantolonlarda ayrıca ayar yapmanız mümkün. Böylece hamileliğinizin her ayı için ayarlanabilir, vücudu sıkmaz ve size ihtiyacınız olan hareket özgürlüğünü sunar. Lastikli pantolonlar ile eğlenceli bir görünüme ulaşmak istenirse, esprili t-shirtler tercih edebilirsiniz.

Hamile Giyimi

Yaz döneminde hamile giyimi için daha rahat olacak diğer bir alternatif ise; ince, pamuklu kumaştan üretilmiş, sıcaklarda rahat etmenizi sağlayacak elbiseler. Uzunlu kısalı pek çok alternatifi giyebilirsiniz.

Hamilelik döneminde ayakkabı tercihi çok önemli. Kilo alımıyla birlikte bacaklarda ve ayaklarda şişlikler meydana geliyor. Bu yüzden topuklu ayakkabı giymekten olabildiğince kaçınılmalı. Kan dolaşımını olumsuz etkilemeyecek, gün içinde rahat etmenizi sağlayacak modelleri tercih etmelisiniz. Mümkünse spor ayakkabı kullanmak sizin için en ideal seçim olacaktır.

Hamile giyimi üzerine çalışan markaların yanında birçok giyim firması da koleksiyonlarında hamile kıyafetlerine yer vermekte. Atlanmaması gereken nokta bu kıyafetlere fazla para harcamamak. Zira kullanım süresinin kısa olduğunu unutmamak gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir