Hamile Lohusa Külotları

HAMİLE LOHUSA
KÜLOT

Hamile Lohusa Külot Modelleri

Hamilelik ve lohusalık döneminde kullanılan iç çamaşırları çok önemlidir. Bu çamaşırların hem rahat hem de sağlık açısından iyi malzemeden üretilmiş olması gerekir. Hamile ve lohusa külot için internet ortamından güvenilir bir şekilde https://www.lohusam.com/ adresine girilmek suretiyle farklı marka, model ve renk seçeneklerine ulaşılabilir. Bu dönemde özellikle hamile ve lohusa külotlarından fazla sayıda edinmek gerekir. Hem sağlık için hem rahatlık için. İndirimli ve kaliteli ürünler için bu site mutlaka ziyaret edilmelidir. Aynı anda birçok markanın ürününe ulaşılabilir.

Hamile Külot

Hamile bayanların hızla karınları büyüdüğü için iç çamaşırı konusunda çok sıkıntı çekerler. Bu dönemde mutlaka hamilelik külotları almaları gerekir. Bunun için de https://www.lohusam.com/ adresini ziyaret etmeleri yeterli olur. Farklı şekillerde, renklerde, desenlerde, markalarda hamilelik külotlarına ulaşabilirler. Bu sitede mankenler üzerinde ürünün görünümü de görsellenmiştir. Hamilelik döneminde şık olmak isteyen bayanlar iç çamaşırlarını hem rahat hem şık seçmelidir. Normal külotlar karın bölgesini sıkabilir. Bu durumda hem anne adayı için hem de bebek için sakıncalı olabilir. Çünkü bu dönemde kan akışı çok önemlidir. Sıkan çamaşırlar ya da kıyafetler kan akışı engeller. Bu durum Kadın doğum uzmanları tarafından da sakıncalı bulunur. Bunun için kaliteli ürünlerde tercih edilmelidir. Özellikle pamuklu külotlar alınmalıdır.

Hamile Külotların Özellikleri

Hamile Külotlarının en önemli özelliği karın bölgesinin karnı içine alacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Ya da farklı bir model de karın bölgesine lastik yerine şık danteller yumuşak bir şekilde ince lastikler konulmasıdır. Tüm karnı kapatmak istemeyen hamile bayanlar bu ürünleri de tercih edebilirler. Tüm görseller https://www.lohusam.com/ adresinde mevcuttur.

Lohusa Külot

Lohusalık döneminde de hamilelik döneminde olduğu gibi rahat ve sağlık açısından sakıncalı olmayan iç çamaşırları tercih edilmelidir. Doğumun hemen sonrasında kullanılacak bu külotlar kesinlikle pamuklu olmalıdır. Sezaryen doğum yapan annelerin karın bölgelerindeki kesikten dolayı normal iç çamaşırı giyemezler. Eğer normal iç çamaşırı giyerlerse giydikleri çamaşırın lastiği kesik bölgeye denk gelebilir. Bu da yara için çok sakıncalıdır. Bunun için mutlaka lohusa külot giymeleri gerekir. Bu külot sayesinde yaranın üzeri de kapanmış olur. Önemli olan hijyene dikkat etmektir. Aynı zamanda naylonlu çamaşırlar kullanmamaktır.Hamile bayanlar karınları büyüdükçe bedenlerine göre hamile külotlarından almalı, kesinlikle dar iç çamaşırı giymemelidir. Yine lohusalık dönemi için de hamile iken lohusa külotları bol oranda alınmalıdır. Hem kalite hem şıklık. Doğru adres https://lohusam.com

₺21,90 KDV Dahil
₺35,60 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺34,95 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
1