Hamile Lohusa Külotları

Hamile Lohusa Külot Modelleri

Hamilelik ve lohusalık döneminde kullanılan lohusa çamaşırları çok önemlidir. Bu çamaşırların, hem rahatlık, hem de sağlık açısından iyi malzemeden üretilmiş olması gerekir. Sitemiz üzerinden Hamile lohusa külot modelleri için farklı marka, model ve renk seçeneklerine ulaşılabilirsiniz. Bu dönemde özellikle hamile ve lohusa külotları modellerimizden hem sağlık için, hem de rahatlık için fazla sayıda edinilmesi gerekir. İndirimli ve kaliteli ürünler için bu site mutlaka ziyaret edilmelidir. Aynı anda birçok markanın lohusa iç çamaşırı ürününlerine lohusam.com ayrıcalığıyla ulaşılabilirsiniz.

Hamile Külot

Hamile bayanların hızla karınları büyüdüğü için iç çamaşırı konusunda çok sıkıntı çekerler. Bu dönemde mutlaka hamilelik külotları almaları gerekir. Normal külotlar karın bölgesini sıkabilir. Bu durum, hem anne adayı için, hem de bebek için sakıncalı olabilir. Çünkü bu dönemde kan akışı çok önemlidir. Sıkan çamaşırlar ya da kıyafetler kan akışı engeller. Bu durum Kadın doğum uzmanları tarafından da sakıncalı bulunur. Bunun için kaliteli ürünlerde tercih edilmelidir. Özellikle pamuklu külotlar alınmalıdır.

Hamile Külotların Özellikleri

Hamile Külotlarının en önemli özelliği karın bölgesinin karnı içine alacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Ya da farklı bir model de karın bölgesine lastik yerine şık danteller yumuşak bir şekilde ince lastikler konulmasıdır. Tüm karnı kapatmak istemeyen hamile bayanlar bu ürünleri de tercih edebilirler. Tüm görseller kategorimizde mevcuttur.

Lohusa Külot

Lohusalık döneminde de hamilelik döneminde olduğu gibi rahat ve sağlık açısından sakıncalı olmayan iç çamaşırları tercih edilmelidir. Doğumun hemen sonrasında kullanılacak bu külotlar kesinlikle pamuklu olmalıdır. Sezaryen doğum yapan annelerin karın bölgelerindeki kesikten dolayı normal iç çamaşırı giyemezler. Eğer normal iç çamaşırı giyerlerse, giydikleri çamaşırın lastiği kesik bölgeye denk gelebilir. Bu da yara için çok sakıncalıdır. Bunun için mutlaka lohusa külot giymeleri gerekir. Bu külot sayesinde yaranın üzeri de kapanmış olur. Önemli olan hijyene dikkat etmektir.

Aynı zamanda naylonlu çamaşırlar kullanmamaktır.Hamile bayanlar karınları büyüdükçe bedenlerine göre hamile külotlarından almalı, kesinlikle dar iç çamaşırı giymemelidir. Yine lohusalık dönemi için de hamile iken lohusa külotları bol oranda alınmalıdır. Hem kalite hem şıklık.