1738 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

HAMİLE LOHUSA

MODELLERİ

Hamile Lohusa Ürünleri

Bebeğinizin doğumuna hazırlanırken ve bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren, tüm bu aşamalarda kendinizi güzel hissetmek hakkınızdır. Bir kadının belki de en güzel olduğu dönem annelik olduğu için, hamilelikten doğuma size yardımcı olacak kaliteli lohusa setleri mağazamızda yerini almıştır. Gecelik, eşofman, pijama, elbise, sabahlık, t-shirt, tayt gibi hamilelik giyiminde size rahatlık sunacak bütün ürünleri şimdi mağazamızda inceleyebilirsiniz.

Hamilelik Dönemi ve Giyim

Kadınlar hamilelik dönemlerinde duygusal, fizyolojik ve psikolojik açılardan son derece hassas olmaktadırlar. Hayatlarında yaşadıkları birçok değişim anne adaylarını strese sürükleyecek bir etki yaratacaktır. Bu dönemde aynı zamanda anneler vücutlarında büyük bir değişik yaşadıkları için, hamile giyim konusu apayrı bir öneme sahip olmaktadır. Hamilelikte giyim konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmemizde yarar vardır.

Zihinsel ve fiziksel anlamda rahat edebileceğiniz kıyafetler giymek hamilelikte en önemli konudur. Hamileliğiniz ilerledikçe vücudunuzun geçirdiği değişimlere kolay adapte olmanızı sağlayan hamile elbiseleri seçmeniz, ağrılarını azaltan bir etki yaratacaktır. Aynı zamanda hareket kabiliyetiniz birçok açıdan kısıtlanacağından, bol ve rahat kesime yer veren pijama, sabahlık ve kıyafet seçeneklerimizi tercih etmelisiniz.

Yapay kumaşlara öncelik vermek yerine, doğal kumaş dokumalarını tercih etmenizle birlikte hamilelikte cildinizin nefes almasını sağlamış olursunuz. Kaliteli dokumalarla özenle tasarlanan ürün seçeneklerimizin birçoğu doğal kumaşlardan üretiliyor. Yün, pamuk, keten, bambu gibi esnek yapıya sahip kumaşlarla tasarlanan ünlü markaların tüm kreasyonlarını mağazamızda bulabilirsiniz.

Hamileliğinizin ilk aylarında normal kıyafetlerinizi giymeyi tercih etmeniz kimi zaman yanlış bir tutum olabilmektedir. Her kadının bu evrede geçirdiği vücut değişimi aynı değildir. Bu nedenle hamileliğinizin ilk aylarından itibaren sabahlıklı lohusa pijama takımları ve diğer ürünlerimizi incelemeye başlamanızı, gardırobunuzda gereksinim duyacağınız bütün kıyafetlere kampanyalarımız aracılığıyla sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

Yaz Aylarında Hamile Giyimi

Yaz aylarında hamile giyiminin başlıca ürünleri arasında hamile t-shirt ve ferah gecelik takımları yer alıyor. Bu dönemde hamile kadınların vücutları fazlasıyla terlediği için, bakteriyel sorunların yaşanması söz konusu olabilmektedir. Hava alan ferah kumaşlardan tasarlanan yazlık hamile giyimi kreasyonlarımız, terlemeyi ve bu nedenle oluşan kötü kokuları minimuma indirecek bir yapıya sahiptirler.

Tiril tiril yazlık hamile elbise modellerimizin sizi canlandıracak renk ve desen seçeneklerini mağazamızda inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sabahlıklı lohusa gecelik takımları koleksiyonlarımız, yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarında bile rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır.

Kış Aylarında Hamile Giyimi

Kış aylarında hamile giyiminin olmazsa olmazı parçaların başında içinizi ısıtacak kıyafetler, pijama takımları ve hamile taytı gelmektedir. Vücudunuzu sıkmayan, terlemenize engel olan, doğal kumaşlardan üretilmiş ve cildinizi havasız bırakmayacak bu ürünlerimiz 2020 kışlık kataloglarımızda yerini almıştır.

Türkiye dört mevsimi bir arada yaşayan bir iklim kuşağından bulunduğundan, kışlık hamile giyim ürünlerimiz anne adaylarının sağlıklarına yapacakları en iyi yatırım olacaktır. Bilhassa ülkemizde kış ayları son yıllarda oldukça sert yaşanmaktadır. Bu günlerde soğuk almanız, hamileliğinizi riske atacak sağlık sorunlarıyla mücadele etmenize neden olabilir. Sağlığınıza dikkat ederek taşıdığınız ikinci cana gerek duyduğu maksimum özeni de sağlamış olursunuz.

Hamilelik Sonrası Giyim

Hamilelik giyiminin önemli olduğunu belirttik. Peki, hamilelikten sonra vücudunuzun toparlandığı lohusalık evresinde de giyiminize dikkat etmeniz gerekiyor mu? Elbette yeni annelerin bu dönemde birden eski kıyafetlerine dönmeleri mümkün değildir. Lohusalık ağrılı bir 6 haftayı kapsadığından, lohusa pijama ve diğer kıyafetleri seçerken de özenli olmak gerekebiliyor.

Mağazamız, hamilelik ve hamilelik sonrası lohusalık giyiminde birçok ürün seçeneği içermektedir. Bebeğinizi beslerken rahat edebileceğiniz önden düğmeli lohusa giyim ürünlerinin yanı sıra, bel detayıyla emzirme kolaylığı sağlayan ürünlerimizi de bu kategorimizde bulabilirsiniz. Onlarca popüler markayı bir araya getirerek alışverişlerinizi tek bir adreste toplayan sitemize 7/24 ulaşarak lohusa gecelik ve sabahlık siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hamilelik Sonrası Büyük Beden Giyimi

Hamilelik sırasında aldığınız kiloların büyük bir bölümü bebeğinizin doğumuyla vücudunuzu terk eder. Ancak lohusalık dönemi kadın bedeninin rahat olması gereken evrelerden birisi olduğundan, büyük beden lohusa giyim ürünlerimize yeni anneler büyük bir rağbet göstermektedir. Bu ürünleri 5XL bedene kadar pijama, gecelik, sabahlık, elbise, t-shirt, tayt ve lohusa eşofman kategorilerimizde bulmanız mümkündür.

Hamilelik Sonrası Tesettür Giyimi

Kapalı giyim, dini inançlardan ötürü benimsenen bir hayat tarzıdır. Hamile olduğunuz için tesettür giyiminizi bir kenara bırakmanıza gerek yoktur. Hamilelikte ve hamilelik sonrasında tesettür lohusa giyim modellerimiz, muhafazakâr giyimli olan annelerin beğenisine sunulmaktadır.

Ziyaretçilerinizi ağırlarken giyebileceğiniz kapalı gecelik ve lohusa sabahlık takımları, şallar, pijamalar ve elbiseler farklı markaların kalite garantisiyle mağazamızda bulunuyor. Sitemizde yer verdiğimiz markaların orijinal ürünlerinin dağıtımını Türkiye’nin dört bir yanına yaptığımız için, hızlı gönderilerinizi en kısa zamanda teslim alabileceksiniz.

Hamile ve Lohusa Giyiminde Yeni Sezon Ürünlerimiz

Hamile giyiminde modayı oldukça yakından izleyen mağazamız, popüler markaların anneler tarafından en çok beğeni toplayan koleksiyonlarını kataloglarına ekliyor.

Bu ürünlerden bazıları ise;

  • Gecelik takımları, Pijama takımları, Özel bir üretim olan isme özel saten lohusa sabahlık koleksiyonu, Önden düğmeli takımlar, Eşofman takımları, Gecelik ve pijama setleri, Hamile taytları, Hamile t-shirt ve bluzları, Tesettür hamile ve lohusa giyimi, Büyük beden hamile ve lohusa giyimi, Yazlık ve kışlık hamile ve lohusa giyimidir.

Hamileliğinize ve lohusalığınıza ekonomik bir şekilde hazırlanmanız için bu 2020 koleksiyonlarımıza göz atabilirsiniz.

Hamileliğiniz ve Lohusalığınızın Her Evresinde Yanınızdayız

Orijinal markalı ürünler, ödeme kolaylıkları, iade garantisi, canlı destek birimi ve hızlı kargo seçenekleriyle Lohusam.com anneliğinizin en özel anlarında uygun fiyat garantisi ile her zaman yanınızda yer almaktadır.