HAMİLE SLING

Hamile Sling

Sling, bebeğinizi konforlu ve güvenli bir şekilde taşımaya yarayan bir kanguru çeşididir. Sling ile bağlandığında anne karnındaki pozisyonda olan bebeğiniz kendini daha güvende hisseder. İki eli de özgürce kullanabilme olanağı sağlayan slingle annelerin günlük hayatı kolaylaşır.

Sling sayesinde bebeğinizle sürekli temas halindeyken, günlük işlerinizi yapabilir, bebeğinizle yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Sling kullanımı hem annenin bel ve boyun sağlığı açısından hem de bebeğin kemik gelişimi sağlığı açısından son derece güvenlidir. Slingi esnek kumaş yapısı sayesinde en rahat ettiğiniz şekilde bağlayarak güvenle kullanabilirsiniz. Slingle bebeğiniz güvende, siz özgür hissedersiniz.

Hamile Sling Modelleri

Sling, esnek yapısı ve pamuklu kumaşı ile özellikle yeni doğan döneminde bebeğiniz için en güvenli taşıma aracıdır. Vücudunuza bel ve boyundan destekli olarak bağlayarak bebeğinizi en rahat pozisyonda taşımaya olanak sağlar. Bebeğinizin omurga yapısına ve bacak kemiklerinin gelişimine zarar vermeyecek pozisyonda durmasına yardımcı olur. Bebeğinizi ilk doğduğu andan itibaren slingde taşıyabilirsiniz.

Esnek yapısı ile ister boyundan ister belden dolayarak kolayca bağlanır. Bebeğin hareketleri kısıtlanmaz. Slingde taşıma 15 kilo kapasitesine kadar ulaşır. Sling kumaşı terletme yapmaz. Sling ana kumaşı yüzde 95 pamuk, yüzde 5 elestan kumaştır. Sağlığa zararlı olmayan doğal boyalardan elde edilir. Yoğun pamuklu kumaş olduğundan tüylenme ve çekme olmaz.

Hamile Sling Fiyatları

Bebeğinizin dünyadaki en güvenli yeri anne kucağıdır. Bebeğinizi kucağınızda taşımanın en konforlu hali ise sling yardımıyla taşımaktır. Slingle taşınan bebeğiniz anne karnındaki pozisyonda olduğundan kendini daha huzurlu ve güvende hisseder. Bu sayede gaz sancıları hafifler uykuya daha rahat dalar.

Kolik dönemi ataklarında bebeğinizi sakinleştirmek için en uygun araçlardandır. Bebeğinizi evde, dışarda yaz kış güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı anda hem bebeğinizi güvenle kucağınızda taşıyabilir hem de günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bel ve boyun destekli bağlanması sayesinde uzun süreli kullanımlara uygundur, sırt ağrısına neden olmaz. Annelik serüveniniz için bu denli gerekli ve önemli olan sling modellerimizi incelemek ve kaliteye en özel fiyatlarla ulaşmak için sitemizi inceleyebilir, tek tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.