HAMİLE ŞORT

Hamile Şort

Hamile kadınlar için hem kendilerinin rahat olması hem de bebeklerinin rahat etmesi oldukça önemlidir. Biz de bunun için şort gibi giyimlerde rahatlıklarını ön planda tutuyoruz. Bebeğin sağlığı için öncelikle annenin sağlıklı olması gerekir. Bu konuda titizlikle çalışıyor ve ürünlerimizi bu doğrultuda hazırlıyoruz. Hamile şortlarında rahatlığın olması için esnekliğe özen gösterdik. Bel kısmı hamileliğin tüm aylarında kullanılmaya uygun bir şekilde üretildi. Yani karın büyüdükçe şortun bel kısmını ayarlayabiliyorsunuz. Malzeme konusunda da birinci kalite özelliklere sahip parçalar kullanıldı. %98 oranında pamuktan üretilen hamile şortlar hamile kadınlar tarafından çok sık tercih ediliyor.

Hamile Şort Modelleri

Hamilelik döneminde kadınların giyim söz konusu olduğunda en çok aradığı özellik rahatlığın olmasıdır. Günlük yaşamlarını daha kaliteli geçirebilmeleri için kendilerini rahat hissetmeleri bununla birlikte ruhsal olarak huzurlu olmaları gerekir. Hamile şortlarında dikkate aldığımız en önemli özellik rahatlık ve kalite olmaktadır. Hamile şortlar özellikle yaz aylarında hamile kadınlar tarafından çok sık tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Bu yüzden şortların modelleri çok önemli bir konuma sahiptir. Üretip hizmetinize sunduğumuz hamile şortlarında düz renk kullanış açısından daha çok tercih edilmektedir. Hamile şortları kadınların kendini daha iyi hissetmesi için toparlayıcı özellikte olmalıdır. Bu konuda tercih ettiğimiz luvmabelly birinci kalite şortlar ürettiği gibi bu şortlarda toparlayıcılığa da önem vermektedir. Böylelikle hamile kadınlar daha huzurlu olabilmektedir.

Hamile Şort Fiyatları

Hamilelik, kadınlar için güzel olduğu kadar bir o kadar da zor geçen bir süreçtir. Bu süreci en huzurlu şekilde geçirmek oldukça önemlidir. Hamile kadınlar üst giyim olarak bol ürünler tercih ettiğinden alt giyim olarak en çok tayt şortlar tercih ediliyor. Hamile kadınlarımızın istekleri doğrultusunda ve sağlıklarını düşünerek hamile şortlar üretmekteyiz. Kalite konusunda en iyisini sunmak için çalışmalar yapıyoruz. Bununla birlikte fiyat konusunda da müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Ürünlerimizi çoğu zaman indirimlerle müşterilere sunuyoruz. Hem kalite hem de maliyet açısından müşterilerimizin çıkarları ön planda tutulur. Hamileliğin tüm evresinde kullanabilecek sağlamlık ve esneklik tüm modellerimizde bulunmaktadır.