HAMİLE TAYT
MODELLERİ

HAMİLE TAYT
MODELLERİ

Hamile taytı

Hamilelik döneminde anne adaylarının dikkatli şekilde giyinmeleri gerekir. Rahatsız edecek giysilerden uzak durumları gerektiği konusunda uzmanların uyarılarını dikkate almanız önemli bir yer tutmaktadır. Hamilelik döneminde, rahat etmenizi sağlayacak taytlar moda dünyasının bu alanda gelişmesiyle birlikte daha farklı model ve seçeneklerle kendini göstermeye devam ediyor. Yeni sezona girdiğimiz bugünlerde hamile tayt modelleri hem rahatlığınıza hem de şık giyinmenize yardımcı olacaktır. Farklı renkler ve modellerden oluşan harika tayt modelleri ile konforlu bir gebelik dönemi yaşayabilirsiniz.

Yeni sezon hamile tayt modelleri

Elbette hamilelik döneminde rahatlık ön plandadır ama bu şık olunamayacağı anlamına gelmez. Hamile kadınlar hem şık hem de rahat giyinmek için tercih edecekleri modelleri özenle seçtiklerinde her iki anlamda da kazançlı çıkabilirler. 2020 hamile tayt modelleri, bu anlamda değerlendirebileceğiniz onlarca modele sahiptir yani giyinmede özgürlük ve konforu yakalarken aynı zamanda şık olmanı da keyfini yaşayacaksınız. Kumaşları özenle hazırlanan ve modellerinde gebelik dikkate alınarak tasarlanan hamile taytları, 9 aylık hamilelik döneminiz boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz tasarımlara sahipler.

Lohusam.com ile en güzel tayt modellerine

Lohusam.com, hamile kıyafetleri ve lohusa ürünleri konusunda tercih edebileceğiniz en kaliteli alışveriş sitelerinden biridir. Güvenlik, kolay alışveriş yöntemleri ve zengin ürün seçenekleri ile hamilelik döneminde ihtiyacınız olan tüm ürünleri sipariş edebileceğiniz sitemizde, en güzel hamile tayt modelleri sizleri bekliyor. Dilediğiniz gibi bir model seçme özgürlüğüne sahip olduğunuz gibi en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla satın alma şansını da elde edeceksiniz.

Emay dikişsiz hamile tayt modelleri

Karın kısmındaki rahat kesimi sayesinde hamileliğin 16. Haftasından itibaren kolaylıkla giyebileceğiniz Emay dikişsiz hamile tayt, rahatlık ve şıklık bakımından yakalamak istediğiniz tüm ayrıcalıkları sunmaktadır. Sadece hamilelik döneminde değil, lohusalık döneminde de rahatlıkla giyebileceğiniz hamile taytı, likralı ve dikişsiz olması sebebi ile herhangi bir şekilde rahatsızlık duymanıza yer vermez.

Miss Fit Hamile taytı

Hamile tayt markaları arasında bilinirlik kazanan ve tecrübeli anneler tarafından en çok tercih edilen isimlerden biri olan Miss Fit, yeni sezona özel seçenekleri ve tasarımlarıyla anne adaylarının ihtiyacından çok daha fazlasını karşılamaya devam ediyor. Likralı kumaş özelliğinden tasarlanan taytlar, hamilelik ve lohusa döneminde rahat etmenizi sağlayacaktır.

Sistina Hamile taytı

Hamile taytlarının en büyük özelliği kumaşı ve modelleridir. Karın bölgesinin rahat kesim şeklinde tasarlanmış olması, hamilelik döneminde anne adaylarının rahat hareket etmesine olanak tanımaktadır. Bu konuda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan sistina, 2019 yılına özel olarak tasarladığı modelleri ile hamile kadınların en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Sistina hamile taytı ile beklediğinizden daha fazlasına sahip olacaksınız.

İmer Modal hamile taytı

Modal kumaş kalitesini bilenler, pamuk ve diğer kumaşlardan ziyade bu kumaşı tercih ederler. Giyimi rahat ve son derece konforlu olması, anne adaylarının tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biridir. İmer modal hamile taytı, bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen isimlerden biri olmayı başarıyor. Lohusam.com farkıyla sipariş edebileceğiniz hamile taytı, aynı gün kargolanarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Mecit hamile taytı

Hamile giyim ve lohusa ürünleri alanında başarılı çalışmalara imza atan ve kadınlar tarafından en çok beğenilen markalardan biri olan Mecit, yeni sezonda hamile tayt modelleri ile anne adaylarına destek olmaya devam ediyor. Likralı ve jakarlı hamile taytları ile konfor ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Derya Kurşun hamile taytları

Hamile ürünleri tasarımları ve üretimi konusunda en başarılı isimlerden biri olan Derya Kurşun, yeni sezonda bebek bekleyen anneler için özel tayt modelleri sunuyor. Likralı kumaş ile tasarlanan Derya Kurşun hamile tayt modelleri, incelemenizi önerdiğimiz modellerden biridir. Tasarımları ve modelleri ile sizin de beğeneceğinize inandığımız modeller, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Doreanse kısa hamile taytları

Her anne aynı modeli tercih etmeyebilir. Rahatlığına ve konforuna düşkün anneler için özel olarak tasarlanan Doreanse kısa hamile tayt modelleri, beğenebileceğiniz modellerden biridir. Likralı kumaşı ile rahat etmenize yardımcı olacağı gibi aynı zamanda şık tasarımlarıyla hamilelik dönemini de modaya uygun şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

1