DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI 

Değerli müşterimiz, lohusam.com’dan satın almış olduğunuz ürün /ürünlerin iade/ değişim süresi, ürün/ürünlerin kargodan teslim alındığı tarihten itibaren 7 GÜN dür. Arızalı ürün /ürünlerde bu süre 14 GÜN dür.

İADE /DEĞİŞİM İÇİN 

0212 909 54 76 Numaralı çağrı merkezimizi arayarak anlaşmalı kargo şirketimiz ile lohusam.com cari ismini belirterek iade/değişim ürün/ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

İade ve değişimlerde;

Değişim veya iadelerde kargo ücretini anlaşmalı kargomuz ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarından alıcı öder gönderilen kargolar firmamız tarafından KESİNLİKLE KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Değişim kargosu size gönderildiğinde, ücret müşteriye aittir.

İadelerde kargo ücreti kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir.

Ürünü lohusam.com’a gönderirken faturanızla birlikte gelen iade/değişim formuna yapacağınız işlem ile ilgili notunuzu eklemeyi unutmayınız.

Değişimlerde istemiş olduğunuz ürünün adı, bedeni ve rengini lütfen açık ve okunur bir şekilde yazınız.

6502 sayılı Mevzuata göre iade veya değişim yapılmayan ürünler;

SÜTYEN, ATLET, KORSE, KÜLOT gibi İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ, ÖZEL ÜRETİM OLAN NAKIŞLI ÜRÜNLER, KAPI SÜSLERİ, LOHUSA TERLİK - TAÇ MODELLERİ VE FIRSAT KATEGORİSİ ürünleridir.

Ayrıca ürünlerin yıkanması, giyinip kullanılan ürünler, kargonun teslimatından sonra orjinalliğini yitirmiş, paketi zarar görmüş ürünlerde DEĞİŞİM ve İADE YAPILMAMAKTADIR.

Kapıda ödeme yaparak ürünü teslim aldıysanız iade ederken muhakkak TR ile başlayan İBAN numaranızı yazmayı unutmayınız; aksi takdirde ödemeniz yapılamaz. 

Ücret iadeleri kapıda ödeme ücreti ve kargo ücreti kesintileri yapılarak iade edilecektir.

ÜRÜN TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA ÜRÜN KONTROL SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. ÜCRET İADELERİ, KONTROL SÜRESİNİN BİTİMİNDEN İTİBAREN 10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILACAKTIR

TOPLAM BU SÜREÇ 13 İŞ GÜNÜDÜR.

*DEĞİŞİM ve İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

Müşteri Hizmetleri: 0212 909 54 76