İsme Özel Bebek Takımları

İsme Özel Bebek Takımları

Anne olmak belki de dünyada yaşanan en mutlu hislerden bir tanesidir. Bu dönemde kendiniz ve bebeğiniz için aldığınız birçok kıyafet çok özeldir. Bunlar arasında isme özel bebek kıyafetleri de vardır.

Bebeğinizi kucağınıza almak ve bir ömür onun büyümesi yaşamak büyük bir hissiyattır. İleride bir anı olarak kalacak birçok bebeklik eşyasını saklayan kişi sayısı çok fazladır. Sağlıklı bir şekilde geçirdiğiniz hamilelik dönemi sonrasında sağlıklı bir çocuğa sahip olmak yaşanacak en önemli şeydir. Onunla geçireceğiniz tüm zamanların keyfini hiçbir yerde bulamazsınız. Bebeğinize kavuştuktan sonra artık tek yapmanız onu en iyi şekilde beslemek ve en güzel kıyafetlerle süslemektir. Son yılların göze batan en trend hareketlerinden bir tanesi de isme özel satın alınan bebek kıyafetleridir. Özel bebek tulumu modellerin üzerinde kızınızın veya oğlunuzun isminin yazılı olması sizin ve sevdikleriniz de çok hoşuna gidecektir.

İsme Özel Bebek Takımları Modelleri

Hayalini kurduğunuz ve minik yavrunuzun üzerinde görmekten mutlu olacağınız birçok ürün en son kalitede ve teknoloji desteğiyle üretilmektedir. Kız ve erkek bebeklerin 0-3 ve 3-6 aylık aralıklarında giyebilecekleri farklı renklerdeki bebek tulum seti çeşitleri vardır. Kaliteleri tartışılmaz olan, tene zarar vermeyen ve hiçbir kimyasal madde içermeyen bir içerikle hazırlanırlar. Yıkanma ve ütülenmeden kaynaklı hiçbir bozulma göstermediklerinden bu tulumları yıllarca saklama şansına sahipsiniz. Saklama sebebiniz elbette ki üzerilerinde bulunan isimlerdir. Çocuğunuzun isminin özel olarak yer aldığı çeşitler onların sevimliliklerini çok daha fazla yükseltiyor. Kızlar ve erkekler için ayrılan renkler içinden sevimli miniğinizin cinsiyetine göre seçiminizi yapma şansınız var. Ürün % 100 pamuklu olup asla sağlığına zarar vermemektedir.

İsme Özel Bebek Takımları Fiyatları

Set olarak satılan ürünlerde eldiven, tişört, mendil, yastık gibi parçalar da yer alıp genellikle tekli, 2’li, 3’lü ve 4’lü parçalar olarak satışa sunulmaktadır. Ürün için tüm ayrıntılar sizin rahatlığınıza ve ihtiyacınıza göre düzenlenmiştir. Size ve etrafınızdakilere keyif verecek bebek takımları isme özel oldukları için bir o kadar daha manevi değer taşıyacaktır. Siz de bebeğinize veya sevdiklerinize hediye olarak bu güzel setlerden alabilir, kullanışlı modellerden kendiniz gibi sevdiklerinizin de kullanmasını sağlayabilirsiniz. Çok uygun fiyat aralıklarını sitemizin satış sayfasında bulabilirsiniz.