İSME ÖZEL BİLEKLİK

İsme Özel Bileklik

İsme özel bileklik kadınların gebelik döneminde en önemli aksesuarlarından birisidir. Kişiye özel bu bileklik modelleri, şıklık ve zarafet için vazgeçilmez aksesuar olarak bilinir. Bunun yanı sıra bu özel süreçte duygusal bağı farklı ürünlerle kurmak isteyen kişiler, kişiye özel bileklik modellerini tercih etmektedir.

Bilindiği gibi estetik görünmek her dönem kadınların ilgi alanına giren bir konudur. Genel olarak kombinlerde tamamlayıcı ürünler, birbirinden farklı ve özel şekilde üretilen takılardır. Gebelik süreci içerisinde bulunan ve duygusal anlamda kendisini yoğun hisseden kadınlar, özel takıları kullanmak istemektedir. Bu nedenle isme özel bileklik, bebeklerin isimlerinin üzerinde bulunmasından dolayı anne adayları tarafından tercih sebebi olur.

İsme Özel Bileklik Modelleri

Birbirinden özel tasarımlar, sizlerin çok daha keyifli bir gebelik süreci geçirmeniz için eşsiz modeller dahilinde sunulmaktadır. Bebekler ve anneleri için titiz bir çalışmanın eseri olan bu modeller, farklı taşlar kullanılarak üretilir. Zirkon taş, çelik, gold renk bileklik, kelebek figürünün yer aldığı modeller, kişiye özel taşlı kelepçe, kişiye özel ip asansörlü model; sizlere sunduğumuz modellerden bazılarıdır.

Her bir model, müşteri tarafından iletilen ismin tamamı ya da baş harfine sahiptir. Bu sayede farklı taşlarla süslenen bileklikler, müşterinin istediği de isimleri de bünyesinde taşır. İsme özel bileklik, gold renk tasarımlardır ve çoğu modelde kelebek, geo desen, boncuk vb. detaylar bulunur. Bu detayların her biri, bilekliklerin özel ve göz alıcı olmasını olanaklı hale getirir.

İsme Özel Bileklik Fiyatları

İsme özel bileklik, her bir kadının hayalini süsleyen aksesuarlardan birisi olarak takı dünyasında ön plana çıkar. Gebelik döneminde bebeklerinin isimlerini bileklerinde taşımak isteyen kadınların ilgisini çekmektedir. Bunun yanı sıra bebeklere de künye şeklinde özel tasarımlar yapılır. Her bir model, çok özel fiyatlara sahiptir ve bu bileklik modelleri sizlerin beğenisine sunulur. Bebeklerinizin ismini bileğinizde çok özel bir şekilde taşımak için bileklik modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz ürünleri sizlere özel fiyatlarla satın alabilir, kendinizi ve bebeğinizi mutlu etme şansı elde edebilirsiniz.