Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İSME ÖZEL SABAHLIK

İsme Özel Saten Lohusa Sabahlık Modelleri

Doğumdan sonra anneliğinizi kutlamak istemeniz oldukça doğaldır. Bu kutlamaya katkımız olması adına sizlerle kaliteli bir dokumaya sahip isme özel saten lohusa sabahlık koleksiyonumuzu buluşturuyoruz. Doğumunuzun hemen ertesinde gururla giyebileceğiniz bu sabahlık modelini yalnızca Lohusam.com’da bulmanız mümkündür.

Kendi Kişisel Tasarımınızı Yapabileceğiniz Saten Lohusa Sabahlık

Annelerin doğumdan sonra bu zorlu yolculuğu kutlamaya hakları olduğunu düşünüyoruz. Ziyaretçilerinizi ağırlarken gururla giyebileceğiniz isme özel saten sabahlık koleksiyonumuz, güzel annelerin bu kutlamalarını en güzel şekilde yapabilecekleri seçeneklerden birisidir.

LHSM markasının özenli işçiliğiyle üretilen isme özel lohusa sabahlık koleksiyonumuzda birinci kalitede saten kumaş kullanılmaktadır. Lohusa döneminde Cildinize narin bir dokunuş sunacak olan bu isimli saten sabahlığı kendi notunuz ile kişiselleştirebilirsiniz. Ürün koleksiyonu sayfasına giriş yaptığınız zaman, yer verdiğimiz kişiselleştirme notu bölümüne ürününüzde yer almasını istediğiniz o özel kelimeleri yazabilirsiniz.

Böylelikle size özel olarak üretilmiş son derece kaliteli bir sabahlıkla anneliğinizi en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Aynı zamanda kumaşın üstün dokuma ve tasarım özellikleri sayesinde isme özel sabahlık modelini yıllarca rahatlıkla kullanmanız da mümkündür. Diğer hamile ve lohusa sabahlık modellerimizi incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Özel Nakışlı Lohusa Sabahlık

LHSM markasının üretimi olan saten lohusa sabahlık koleksiyonumuz, annelerin özel anlarını kutlamak için tasarlanmıştır. Kişisel notunuzun nakışla özenli bir şekilde işlendiği sabahlığınızı hemen sitemizden edinebilirsiniz. Ayrıca online ödemede kredi kartınıza 9 taksit yaptırabilir veya kapıda ödeme olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede sabahlığınıza güvenli bir ödeme aracılığıyla kavuşmuş olursunuz.

Birinci Kalite Üretim

Saten, son derece özel ve hassas bir dokunuşa sahip kumaşlardan birisidir. Annelerin doğum ertesinde aradıkları o rahatlığı ve hassaslığı sunacak olan kalite LHSM logosu ve Lohusam.com ayrıcalıklarıyla sizlerle buluşuyor.

Mağazamıza özel olan bu koleksiyon, hamile giyiminin öncü markası olan LHSM logosuna sahiptir. Ürün markanın orijinal üretimidir. Bu nedenle saten lohusa takımı siparişlerinizde orijinallik kaygısı taşımanıza gerek kalmaz.

Ekru renginde olan bu sabahlık koleksiyonumuz Small bedenden XL bedene kadar beden seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle bütün annelerin rahatlıkla beden yapılarına uyum sağlayacağını söyleyebiliriz. İsme özel nakışlı bebek ürünleri kategorimizde anneler sabahlıklarını LHSM üretimi olan nakışlı özel taçlar ile süsleyebilirler.

Yeni ve Özel Bir Koleksiyon

LHSM markasının anneler ve bebeklere özel olarak tasarladığı isme özel birçok koleksiyonu bulunmaktadır.

Lohusa gecelik sabahlık saten takımı da bu koleksiyonlarımız arasına yeni eklenmiştir. 2020 yılında mağazamızda en çok rağbet gören koleksiyonlardan olduğu için de, stoklarımızı devamlı güncel tutmaya özen gösteriyoruz. İsterseniz anneliğinizi kutlamak için, isterseniz de bir arkadaşınızın ya da akrabanızın doğumunda hediye olarak bu ürünü sipariş edebilirsiniz.

Ayrıca yine LHSM üretimi ve isme özel nakışlı olan bebek tulumları, battaniyeleri, şapkaları, yastıkları ve doğum panolarını da sitemiz üzerinde bulabilme imkânınız olduğuna değinmeliyiz. Bu özel nakışlı bebek ürünleri kategorisine gitmek için hemen tıklayınız. Bu koleksiyonları sipariş ederek, doğum sonrası anne ve bebeği olarak uyumlu bir şekilde giyinebilirsiniz.

Yalnızca Lohusam.com’da

Annelik kutlanması gereken en önemli ve en özel anlardan birisidir. 9 ay boyunca çektiğiniz zorlukların, o minik bedeni kucağınıza aldığınız anda büyük bir mutluluğa dönüştüğünü biliyoruz.

Bu nedenle annelerin hamilelik ve lohusalık dönemlerinde yanlarında olmaya ve onlara ekonomik alışverişler sunmaya özen göstermeye çalışıyoruz. Bu kutlanması gereken anda annelere desteğimizi gösteren modern lohusa geceliği koleksiyonlarımız, isme özel nakışlı olarak siz annelere özenli bir işçilik eşliğinde sunuluyor.

Dilerseniz bu ürünleri doğum hediyesi olarak sevdikleriniz için alabilir, onları annelik günlerini yaşadıkları en özel anlarda hediyeniz ile mutlu edebilirsiniz. Bu ürünleri takım olarak hediye etmek isterseniz, bebek ürünlerinde LHSM orijinal üretimi isme özel birbirinden sevimli koleksiyonlarımızı da incelemenizde yarar vardır.