1

İtaliana

İtaliana Gecelik

İtaliana gecelik modelleri her yaş grubundan kadına uygun olarak tasarlanmaktadır. Rahat ve yumuşak kumaş yapısı ve birbirinden farklı modelleri ile pek çok kadının ilk tercihlerinden biri haline gelen modeller hamile ve lohusa kadınlar için olarak tasarlanan seçeneklere sahiptir. Hamile ve lohusa kadınlar için uygun tasarımlarda ki ürünlerin tamamı doğal kumaşlar ile hazırlanmaktadır. Geceleri konforundan ödün vermek istemeyen kadınların tüm güzelliğini koruyan ürünler vücudun hava almasını sağlayan huzurlu bir uyku için mükemmel tasarımlar şeklinde sunulmaktadır.

İtaliana Gecelik Modelleri

Klasik geceliklerin aksine vücudu sarmayan ve özgür hissettiren İtaliana gecelik modelleri sıcak yaz gecelerinde hafif yapısı ve lastiksiz tasarımı ile vücuda sonsuz bir serbestlik katmaktadır. Birbirinden yaratıcı kesimlere sahip olmasının yanı sıra klasik görüntüleri ile de dikkat çeken ürünler tek ya da takım halinde satılmaktadır. Birbirinden rahat ve kullanışlı geceliklerden birini tercih etmeden önce kumaş yapılarını da öğrenmek önemlidir. Kadının kişiliğini günün her saati yansıtmasına yardımcı olan güçlü bir tasarıma sahip ürünler aynı zamanda şıklıkları ile de dikkat çekmektedir. Farklı birçok modelinin yanı sıra her geçen gün yenilenen koleksiyonu ile hedef kitlesini arttıran İtaliana gecelik firması müşterisinin giyim alışkanlıklarına bağlı olarak ürünlerini detaylandırmaktadır. Renk seçeneklerinin yanı sıra farklı desen yapıları ile de hareketlendirilen ürünler farklılık yaratmak isteyen kadınlar için birçok alternatif sunmaktadır. Yaz ayları için farklı modelleri ile tasarlanan gecelikler rahat ve elastik kumaşlar ile son derece kullanışlı bir hal almaktadır.

İtaliana Gecelik Fiyatları

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan doğal kumaşlar asaleti tercih eden kadınlar için de sıra dışı çizgilerde sunulmaktadır. Düğme özelliği ile emzirme sürecini destekleyen lohusa gecelikleri işlemeler, fırfırlar ve dekolteleri ile ayrı birer şıklık parçası olarak sunulmaktadır. Hem şık hem de rahat modelleri ile hamile belli olursa kadınların severek kullandığı geceliklerden birini tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık birbirinden sıra dışı tasarımları ile beğenilen İtaliana gecelik modellerinin fiyatlarını öğrenmek için sitemize göz atabilirsiniz. Kumaş seçenekleri ve modelleri ile farklı fiyat aralıklarında sunulan ürünlere sitemizin sunduğu ödeme avantajları ile sahip olabilirsiniz.