%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
İPEK SATEN KUMAŞ
1

Jeremi Giyim

Jeremi Giyim

Kadınlar tarafından hem rahatlık hem de konforu için tercih edilen Jeremi pijama takımları ile rahatlığı yaşayacaksınız. Önden düğmeli pijama takımları ile lohusa dönemi için büyük kolaylık sağlamaktadır. Kadının güzel ve rahat hissetmesini sağlayan pijamaler evde tüm gün rahatlıkla giyilebilecek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Her renk ve her model tasarımları ile göz dolduran ürünler gündelik hayatın yanı sıra çeyizlerinde vazgeçilmez parçasıdır. Cildin nefes almasını destekleyen özel kumaşlara sahip olan Jeremi ürünleri üretiminde kullanılan kumaşların tamamı sağlıklı barındırmayan yapıya sahiptir.

Jeremi Giyim Ürünleri Modelleri

Her kullanıcının beğeni ve tarzına uygun olarak tasarlanan Jeremi giyim modelleri farklı alternatiflerle sektörde yerini almaktadır. Saten pijama modelleri ile kalitesini gözler önüne sermektedir. Bu modeller ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Moda sana asla kaybetmeyen ürünler her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Sıra dışı ve büyüleyen kesimlere sahip olan modeller Kadının güzelliğini ortaya çıkarır. Saten ürünler ise antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan üretilir. Üretim aşamasında hiçbir şekilde sağlığa zararlı materyal kullanılmaz. Penye ürünleri cildin hava almasını sağlar. Cilt üzerinden kaymayı engelleyerek tüm hareketleri rahatça gerçekleştirmeyi destekler. Klasik modelleri bulunan Jeremi pijamaleri her tarza uygun ürünler tasarlamaktadır.

Jeremi Giyim Ürünleri Fiyatları

Jeremi pijama ürünlerinin fiyatları kriterlerine göre değişkenlik gösterir. Fiyatların değişmesinin birçok farklı nedeni vardır. Kullanılan kumaş yapısından, kaç parçadan oluştuğuna kadar birçok konu dikkate alınarak fiyat belirlemesi gerçekleştirilir. İpek, kumaşlar kullanılarak üretilen Jeremi pijama modelleri de ki fiyatlar her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Özel tasarımları ve kumaş kalitesi ile sektörde liderliğini sürdüren Jeremi pijama fiyatları ve model seçenekleri ile en özel fiyat aralıkları ile sitemizde yer almaktadır.