Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Kadife Hamile Lohusa Takımlar

Kadife Hamile Lohusa Takımlar

Gebelik dönemi bir kadın için hem çok zorlu hem de çok güzel dönemdir. Ardından gelen lohusalık dönemi e bebeğinizi kucağınıza alma mutluluğu yaşadığınız dönemdir. Hamilelik sonrası giyeceğiniz tüm kıyafetlerin çok özel olması gerekmektedir. Gerek uzun süren hamilelik süreci gerekse ardından gelen lohusalık sürecinde şık ve bakımlı olmak en doğal hakkınızdır. Bu şekilde çok daha iyi hissedecek, ruhsal değişimler için de yüksek bir moral ve motivasyon sağlayacaktır. Kadınlar için çok özel bir kumaş türü olan kadife hamilelik sonrası takımlar ile bambaşka bir büyüleyici havaya giriyor. Bilindiği gibi hamilelikte olduğu gibi doğumdan sonra da vücuttaki fiziksel değişimler bir süre sizin peşinizi bırakmayacaktır. Özellikle en rahat olmanız gereken zamanlarda dinlenmek, uyumak ve sağlıklı kalmak için lohusa pijama ve gecelikler en büyük gereksinimleriniz olacaktır. Kış aylarında giyebileceğiniz şık ve muhteşem görünmenizi sağlayan kadife modeller yumuşacık yapısıyla da sizi etkileyecektir.

Kadife Hamile Lohusa Takımlar Modelleri

Anne adaylarının kış dönemine denk gelen hamilelik ve lohusalık sürecinde kendilerini sıcak ve rahat hissedecekleri lohusa gecelik takımları da oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Pamuklu veya polar bir yapıya sahip çeşitler kadınların sıcak ve güvende hissetmesini sağlamaktadır. Doğum sonrasında uzmanların da tavsiyesi vücudu daha sıcak tutmaktır. Cildinizi ve iç organlarınızı soğuktan uzak tutmak size ve bebeğinize de iyi gelecektir. Üşütme ve rahatsızlanmanın kendinize olduğu gibi bebeğinizi de etkileyeceğini kesinlikle unutmamalısınız. Gecelik ve pijama tercihinizi yaptığınız gibi ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bir diğer ürün de lohusa sabahlık olacaktır. Yoğun geçen günleriniz içinde sabah veya akşam üzerinize alarak üşümenizi engelleyecek bir yandan da hoş bir görselliğe sahip olacaksınız.

Kadife Hamile Lohusa Takımlar Fiyatları

Günümüz moda trendlerini de takip eden hamile ve lohusa giyim çeşitlerinde kadife takımlar oldukça ilgi görmektedir. Gün boyu rahatlık ve konforunuzu sağlamakla kalmayarak şık bir duruş sergilemenizi da sağlarlar. Doğum sonrası sizi ve minik yavrunuzu ziyarete gelecek kişilerin karşısına da çok daha şık ve bakımlı çıkmak keyfinizi yerine getirecektir. Sitemizdeki modeller arklı fiyat aralıklarında olup tasarım, kullanılan malzeme ve kumaş tüpüne göre değişiklik gösterir. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz.