Gösterilen sonuç sayısı: 20

KIŞLIK HAMİLE GİYİM MODELLERİ

Kışlık Hamile Giyim İndirimleri Devam Ediyor

İki can birden taşıdığınız o özel zamanlarda iki kişilik giyinirken, kış aylarına hazırlık yapmak zorlu bir karar sürecini kapsayabiliyor. Gardırobunuzda gereksinim duyduğunuz hamile ürünlerini gözden geçirdikten sonra kışa henüz hazır olmadığını fark ettiyseniz, kışlık hamile giyim modelleri ile sizlere sunduğumuz seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Bu modeller genellikle gecelik, pijama ve sabahlık takımları olarak bir araya getiriliyorlar. Ancak her çeşit kışlık hamile giyim modelini de mağazamızda bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Kışın serin günlerini hamilelik sürecindeki bu zorlu dönemde kolay bir şekilde atmanıza yardım edecek koleksiyonlarımız hizmetinizdedir.

2020 Yeni Sezon Lohusa Ürünleri

2020 yılının yeni sezonu cıvıl cıvıl renklerle ve koleksiyonlarla mağazamız kataloglarında çoktan yerini almıştır. Modayı hamilelik döneminde de yakından takip etmeye özen gösteren anneler, 2020 yılına özel kataloglarımızda kışlık hamile kıyafetleri lohusa gecelik, hamile tişörtleri, lohusa terlikleri, bebek ürünleri, hamile ve lohusa kullanımına uygun farklı renk ve beden seçenekleriserilerini kolaylıkla bulabilirler. Bu ürünlerimizi birden fazla çeşit ile incelemek isterseniz, yeni gelen ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kışlık Hamile Giyimindeki Seçeneklerimiz

Anne adaylarının hamile ve lohusa döneminde rahat etmenizi sağlayacak kışlık hamile pijama modelleri model seçme konusunda özenli olmalarını gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle mağazamızda lohusa döneminde kullanabileceğiniz birçok çeşide yer vererek annelerin seçimlerini ürün zenginliğimizle desteklemeye çalışıyoruz.

Bu seçeneklerden bazıları ise;

  • Polarlı takımlar, Kürk Hırkalı takımlar, Peluşlu takımlar, Kadife takımlar, Triko takımlar, Yelekli takımlar, Dantel işlemeli takımlar, Fransız güpürlü lohusa pijama takımlarıdır.

Bu takımları kaliteli markalar eşliğinde sitemizden satın alabilir, hamilelik döneminizi sıcacık kıyafetlerle rahat bir şekilde ve hastalıklardan korunarak geçirebilirsiniz.

Polarlı Lohusa Takımlar

Hacimli, yumuşak ve kabarık bir kumaş türü olan poların kış kıyafetlerinde sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Kışlık hamile elbiseleri kreasyonlarında bu nedenle polarlı kıyafetler oldukça revaçtadır diyebiliriz.

Pijama takımları, gecelik takımları, günlük kıyafetler, üst giysileri gibi birçok seçenekte polarlı kumaş dokumasını bulabilirsiniz. Ürün isimlerini veya kumaş detaylarını inceleyerek polarlı kumaşa sahip olan ürünlerimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Monamise, Effort, Aqua, Mecit, FLZ, Effort ve FC Fantasy gibi olan hamile markalarının polarlı kumaşa sahip olan hamile giyim ürünlerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Kürk Hırkalı Lohusa Takımlar

Hamile giyiminizi kışa göre ayarlamak her zaman kolay olmayabiliyor. Bunun bilincinde olan mağazamız, kışlık hamile üst giyim konusunda sizlere birden fazla seçeneği sunmaya özen gösteriyor. Kış günlerini içinizi ısıtacak kıyafetlerle geçirmek için, kürk hırkalı takımlarımızı sipariş etmeyi düşünebilirsiniz.

Bu takımlar hamilelik ve lohusalık dönemlerinde kullanmak için son derece uygundur. Bilhassa Miss Loren markasının bu ürünlere özel son derece çeşitli koleksiyonları bulunuyor. Bunları mağazamızda inceleyerek seçimlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Triko Lohusa Takımlar

Örme bir kumaş türü olan triko, kadın modasında ayrı bir yere sahip kumaşlardan birisidir. Özellikle kış günlerinin kıyafetlerinde her zaman onlarca çeşit bulabileceğiniz bu kumaş, kışlık hamile elbiseleri modelleri seçeneklerimizde de yer buluyor. Kaliteli örme teknikleriyle tasarlanan bu ürünlerin öne çıkan en gözde markası Mecit’tir.

Yalnızca kış aylarında değil, dört mevsim kullanabileceğiniz bu triko takımları hamileliğiniz boyunca rahatlıkla giyebilirsiniz. 2020’nin yeni sezonuna özel triko takımlarımızı şimdi orijinal marka garantisiyle mağazamızda inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bazı kampanyalı ve hediyeli takımlarımızla şıklığınızı tamamlayıcı ekstra aksesuarlara da kavuşabilirsiniz.

Emzirme Kolaylığı Sağlayan Lohusa Takımlar

Annelerin doğum sonrası kullanacakları kıyafetlerde emzirme kolaylığı sağlama özelliğini dikkate almaları gerekiyor. Evdeyken veya bebeğinizle dışarı çıktığınız zaman, emzirme kolaylığını size sunmayan giyim ürünleri bebeğinizi kolay bir şekilde doyurmanıza engel olacaktır.

Çocuk gelişiminde anne sütünün değerini dikkate alan sitemiz, kışlık hamile giyim tesettür modellerinde emzirme kolaylığı sağlayan takımlara yer vermektedir. Bu dönemde kullanmanızı önerdiğimiz emzirme atleti, emzirme sütyeni ürünlerimiz sayesinde ister evde, ister misafirlikte, isterseniz de dışarıda bebeğinizin beslenmesini aksatmak ve onu anne sütünün faydalarından mahrum bırakmak durumunda kalmazsınız.