Genel

Lohusa Dönemi Yardımcı Ürünler ve Çeşitleri Nelerdir?

Lohusa Dönemi Yardımcı Ürünler Ve Çeşitleri Nelerdir?

Lohusa Tacı

Lohusa yeni sezon ürünlerinde çok şık lohusa taç modelleri de bulunmaktadır. Çiçekli ve renkli olarak süslenmiş taçlar bulunur ve bu çiçekler zambak, şebboy, orkide gibi en güzel çiçeklerden seçildiği için çok şıktır. Her türlü renkten taç bulunur ancak anne adayları daha zarif gözüktüğü için beyaz çiçeklere sahip lohusa tacı tercih etmektedirler.

Doğum Sonrası Lohusa Korsesi

Lohusa yeni sezon ürünlerinde doğum sonrası vücut toparlamaya yardımcı ve bel ağrısı olan hamile kadınlar için lohusa korsesi de bulunmaktadır. Bu korseler doğum sonrası sıkı yapısıyla vücudun neresine istenirse ona göre modeller tercih edilip, daha hızlı kilo vermede, vücudun toparlanmasına yardımcı olur, Askılı vücut korsesi, bel korsesi, agraflı modeller gibi birçok seçenekte lohusa korsesi firmanın internet adresinde mevcuttur.

Lohusa Seti

İsterseniz hamile lohusa ürünlerini, tek tek satın almayıp lohusa seti olarak da satın alabilirsiniz. Lohusa yeni sezon ürünlerinde dörtlü setler bulunmaktadır. Geceliklerde ve birçok üründe setler bulunmaktadır. Lohusa seti modellerinde birçok renk seçenekler de mevcuttur. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz, siyah her türlü renk bulunmaktadır. Çiçekli, dantelli, düz renkli birçok lohusa seti firmada bulunmaktadır ve deneyenler çok memnun kalmışlardır.

Lohusa Terlik 

Firmamızın internet mağazasındaki ürünlerinde lohusa terlik modelleri de bulunmaktadır. Birçok üründe olduğu gibi terliklerde de renkler oldukça fazladır. Terliklerde de çiçek deseni kullanılır. Ayrıca terliklerin altında özel bezler vardır ve bu da ayakta sancı yapmaz. Ortopedik dediğimiz türde yapılan lohusa terlik anne için tam bir konfor sağlamaya çalışır. Hastanede giyilmeye uygun olarak tasarlanmıştır. Ki uzmanlar da hastanede yeni doğum yapan annelerin terlik giymesini daha fazla önerirler. Çünkü zaten doğumla birlikte anne tam bir ödem toplamış haldedir. Ayakkabı gibi kapalı ve hava almayan giysiler anneyi daha da rahatsız eder. Zaten doğum sancılı bir süreçtir ve sonrasında anne en rahat konumda olmayı tercih eder.

Doğum Sonrası Rahat Giyim 

Lohusamdaki, ürün seçenekleri sadece doğum öncesi için değil, doğum sonrası rahat giyim modellerini de hedef alır. Doğum sonrası için bebeklere özel pijama ve kıyafetler de var. Bebekler için desenli ve sevimli kıyafetler bulunmaktadır. Ayrıca bebeklerin kıyafetlerinde de pamuk kullanılır ve bebekler daha rahat hareket eder. Firmada yer alan bebek ürünlerinde yüzde yüz pamuklu kıyafetler de kullanılır. Bu ürünler oldukça güvenilirdir. Çünkü ham maddesi zaten kendi başına güvenilir bir maddedir. Bebeklerden yanı sıra çocuklar için de kıyafetler bulunmaktadır. Çocuklar için ise pamuklu kıyafetler daha çok tercih edilmektedir.

Tesettür Lohusa 

Online mağazamızda, ayrıca kapalı tesettürlü hamile lohusa kadınlar için lohusa giyim tesettür modelleri de bulunmaktadır. Satenden pamuğa, pamuktan ketene oldukça çeşit vardır. Firmadaki “tesettür lohusa modelleri” renk renk olup oldukça tercih edilmekte ve beğenilmektedir.

Bu anlattıklarımızı okuyunca ürünlerin pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu kadar güzel ürünler olmasına rağmen oldukça ucuz ve kullanışlılar. Saydığımız bu ürünlere ve bu ürünler gibi binlerce çeşit ürüne https://www.lohusam.com internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Güvenilir alışverişin tek adresi lohusam.com hamile ve lohusa kadınlar yeni sezona hazır ve sadece tek bir tık uzağınızda.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir