Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

LOHUSA EŞOFMAN MODELLERİ

Lohusa Eşofman

Hamileliğin ve lohusalığın zorlu evrelerinde anne adayları ve yeni anneler hareketlerinin kısıtlanmasını istemezler. Bu konuda annelere hak veriyor ve lohusa eşofman takımlarımızı beğenilerinize sunuyoruz. Her zaman açık olan çevrimiçi mağazamıza birçok platform üzerinden erişim sağlayabilen anneler, beğenilerine göre lohusa eşofman takımları sipariş edebilir ve Türkiye’nin her yerine ulaştırılabilen kargolarımızı hızlı bir şekilde teslim alabilirler.

Lohusa Eşofman Modellerimiz

İlk olarak sizlerle eşofman modellerimizi paylaşmak istiyoruz.

Hamilelik ve lohusalık evrelerinde annelerin bizi tercih etmesini sağlayan başlıca lohusa eşofmanları arasında;

  • Kadife eşofman takımları, Önden düğmeli eşofman takımları, Desenli eşofman takımları, Saten pijama takımları, Üçlü eşofman setleri, Büyük beden eşofmanlar, Kısa kollu eşofman takımları, Fransız dantelli eşofman takımları, Önden açılabilir tulum takımları bulunuyor.

Bu özel koleksiyon ürünlerimize arama çubuğundan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu arama çubuğunda lohusa eşofman çeşitleri markalara göre de aranabilmektedir.

Eşofman Seçeneklerimizde Rahatlık

Yani annelerin ve anne adaylarının her mevsim rahat olabilmeleri, giyimlerine gerekli özeni göstermeleri sayesinde mümkün olabiliyor. Hamilelikte çektiğiniz ağrılarınızı en aza indirecek en önemli etken, vücudunuzu rahat ettirecek giysilerdir.

Hamile eşofmanları vücudunuzun gereksinim duyduğu konforu kolay bir şekilde sunduğundan, günlük hayat için en çok tercih edilen ürünlerimizin başında eşofman takımları geliyor diyebiliriz.

Lohusalık dönemi, annelerin hamilelik sonrası vücutlarına iyi bakmaları gereken bir evreyi kapsıyor. Yine bu dönemde de sancıların en aza indirgenmesi, vücudun iyi bir şekilde dinlenmesinden geçmektedir. Lohusa eşofman takımı markalarını ve modellerini mağazamızda inceleyerek, gün içerisinde rahat hareket etme şansını sizlere sunacak kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Saten Eşofman ve Pijama Takımlarımız

Saten, kadınların vücuduna en narin dokunuşu veren kumaşların başında yer almaktadır. Teniniz üzerinde adeta kayarmışçasına bir his bırakan bu kumaş, hamile giyiminde en çok tercih edilen kumaşlardandır diyebiliriz. Bu nedenle annelerin seçimlerine öncelik tanıyarak, saten kumaştan özenle dokunan pijama ve eşofman modellerine zengin bir ürün yelpazesiyle yer veriyoruz.

Jeremy, Eyl Collection, Polat Yıldız ve Anıl gibi markalar saten hamile eşofmanları üreten ve mağazamızda yer verdiğimiz markalardan yalnızca birkaçıdır. Bu kumaşın birinci sınıf kalitesiyle kendinizi son derece özel hissedebileceksiniz.

Önden Düğmeli Eşofman Takımlarımız

Anneler hamilelik ve lohusalık dönemlerinde eşofman veya pijama seçerken, önden düğmeli modellerimize öncelik tanımaktadırlar. Bunun en büyük nedeni, hamilelik döneminde süt akıntısı sorunu yaşanması ve hamilelik sonrasında bebek emzirmede bu modellerin tanıdığı kolaylıktır.

Önden düğmeli hamile lohusa eşofman takımı modellerimiz, kesimlerinin rahatlığı itibariyle bebeğinizi emzirmenizde son derece pratik bir kolaylığı sizlere sunacaktır. Böylelikle kıyafetinizi üzerinizden çıkarmak zorunda kalmadan bebeğinizin karnını doyurabilmenin keyfini sürebileceksiniz. Uzun veya kısa kollu seçeneklerle sizlere sunduğumuz bu modeller aynı zamanda her mevsim kullanmaya da elverişlidir.

3 Parçalı Eşofman Takımlarımız

Anneler hamilelik ve lohusalık dönemlerinde rahat bir şekilde kullanmak istedikleri takımları mağazamızda 3 parçalı setler halinde de bulabilirler. Bu takımlar üst, alt ve yelekten meydana gelmektedir. Bu takımlarda ön plana çıkan marka Dowry’dir. Bu nedenle mağazamızda bu markanın 3 parçalı eşofman takımlarını incelemenizde yarar vardır diyebiliriz. Bu takımlara kombin yapabileceğiniz, lohusa terlik ve lohusa taç modelleriyle, kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Giyim şekliniz her ne olursa olsun, aradığınız stile ve biçime göre eşofman takımlarını mağazamızda bulabileceksiniz. Kapalı giyinen anneler, tesettür lohusa eşofman takımı seçeneklerimiz arasından stillerine göre siparişlerini verebilirler. Böylelikle kapalı giyimlerinden lohusalık döneminde feragat etmek zorunda kalmazlar.

Çağdaş bir tarzda giyinmeyi seven anneler içinse önerimiz kısa kollu, V yaka detaylı veya kısa şortlu eşofman takımlarımızdır. Jeremi, Mecit, Effort, Aqua markalarının bu kategorilerdeki son derece kaliteli ürünleri mağazamızda güncel olarak bulunuyor.