119 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Lohusa İç Çamaşırları

Lohusa İç Çamaşırları

Hamilelik ve ardından gelen lohusalık dönemi kadınların gereksel duygusal gerekse fiziksel olarak en özel günlerini kapsamaktadır. Bu çok özel dönemlerde rahatlık ve konfor oldukça önemlidir. Bunu sağlamada en büyük görevi özel iç çamaşırları karşılamaktadır. Hamilelik esnasında alınan kilolardan dolayı iç çamaşırı model ve bedenlerden tutun da içerik ve işlev bakımından da değişiklik göstermektedir. Örneğin hamile külot ve diğer birçok parça lohusalık evresinde de kullanılabilmekte ve anne adayının rahat kullanımı sağlanmaktadır. Kaçınılmaz olan vücuttaki kilo değişimi ve doğumdan kaynaklı bazı özel durumlar giyim modellerini de değiştirecektir. Online alışveriş doğum öncesi ve sonrası iç çamaşırları alanında size birçok seçenekleri sunmaktadır.

Lohusa İç Çamaşırları Modelleri

Hamilelik dönemlerinde birçok değişim ile karşı karşıya gelinmesi kaçınılmazdır. Yaşanan bedensel değişimlerden kaynaklı olarak annenin bu dönemde kendini rahat ve konforlu hissedeceği, olumsuzlukları en aza indireceği birçok iç giyim modeli mevcuttur. Hamilelik ve lohusalık dönemi için tasarlanan bu iç giyim örneklerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı ürün çeşidi ile size birçok alternatif sunulmaktadır. Bunlar içinde en başta gelen ihtiyaç arasında lohusa gecelik modelleri yerini almaktadır. Rahat, esnek ve doğum sonrası en çok ihtiyaç duyacağınız bu parçalar farklı renk, model ve bedenlerde online alışverişte beğeninize sunulmaktadır. Yine bu evrede çok fazla ihtiyaç duyulacak diğer ürünler arasında da emzirme atleti vardır. Gece ve gündüz sürekli olarak bebeğinizi emzireceğiniz zamanlar olacak ve bu aletlerin pratik ve konforlu kullanımından faydalanacaksınız. Sağlıklı ve rahat geçireceğiniz bir gebelik sürecinden sonra aynı şekilde rahat ve huzurlu bir lohusalık geçirmeniz gerekmektedir. Bunun için de birçok iç çamaşırı tasarımı ile karşı karşıya kalacak ve alternatif seçeneklerden faydalanacaksınız.

Lohusa İç Çamaşırları Fiyatları

Lohusa iç çamaşırları seçenekleri içinde ihtiyaç duyacağınız her parçayı istediğiniz beden ve renkte bulabilir, harika tasarımlar sayesinde mutlu ve konforlu bir süreç yaşayacaksınız. Birçok parça çeşidi içinde emzirme sütyeni, emzirme atleti, gecelik, pijama, sabahlık ve çok daha fazlasını sitemizin uygun fiyatları sayesinde rahatlıkla satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünler ve ekonomik fiyatlar size birçok avantaj sağlayacaktır.