Gösterilen sonuç sayısı: 48

LOHUSA SABAHLIK

Lohusa Sabahlık

Hamilelik ve lohusalık alışverişinde yıllardır kadınların değişmez adresi olan mağazamız, yılların sektör deneyimiyle en kaliteli markaları ve giyim ürünlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Yeni yılın en gözde lohusa sabahlık modellerini bulabileceğiniz mağazamızda, giyim zevkinize uygun seçenekleri bulabilecek ve bu ürünlere en uygun fiyatlarla kolay bir şekilde sahip olabileceksiniz. En kaliteli markaların ve ürünlerin bir araya getirildiği adreste bulunduğunuzu hatırlatarak, lohusa sabahlık takımı seçeneklerimizin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Lohusa Sabahlıklarına Neden İhtiyacınız Olur?

Lohusalık dönemi, birçok kadının 40 gün kadar bir sürede atlattığı bir evredir. Bu gün sayısının az olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat çekilen sancıları en aza indirmek için, bu dönemde rahatlık en önemli anahtarınız olacaktır. Bu nedenle lohusa sabahlıklı takım seçeneklerimiz konforu sizlere sunacak birinci kalite üretimler arasından özenle seçilmektedir.

Doğumun hemen ertesinde hastanede geçireceğiniz birkaç günü yalnızca geceliğiniz veya pijamalarınızla atlatmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü hastane ortamında devamlı ziyaretçileriniz olabilir veya kış günlerinde hastane ortamında üşüyebilirsiniz.

Bu durumda hastane çantanıza ekleyeceğiniz lohusa sabahlıklı gecelik takımlarımızdan yararlanarak günü rahat ve bir o kadar da kolay bir şekilde geçirme imkânına sahip olabilirsiniz.

Lohusa Sabahlık Markaları

Lohusalık için sabahlık, pijama ve gecelik tasarımı yapan birçok marka piyasada yer almaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarını bir arada toplayan sitemiz,lohusa sabahlıklı pijama takımı çeşitlerini hiçbir yerde bulamayacağınız bir ürün zenginliğiyle sizlere sunmaktadır.

Sabahlık modellerinin en çok tercih edilen ve sitemizde yer verdiğimiz markalardan bazıları ise Monamise, Bone, Catherine’s Mom, Kom, Aqua, Şule Onur, Türen, Mecit, Feyza ve Effort markalarıdır. Bu markalara sitemizde yer vermemizin başlıca sebepleri kaliteli üretimler ve birinci sınıf işçiliktir.

Orijinal ürün garantisiyle bu ürünlerin satışını yıllardır sitemiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ürünler konusunda müşterilerimizden aldığımız teşekkür yorumlarını okuyarak kaliteye ve uygun fiyata ne kadar değer verdiğimizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Lohusa Sabahlık Çeşitlerimiz

Lohusa sabahlıklarında ürün çeşitliliğimizin zenginliğinden söz etmiştik.

Bu ürünlere bir liste halinde değinecek olursak;

  • Fransız dantelli sabahlıklar, Kadife sabahlıklar, Polarlı sabahlıklar, Saten sabahlıklar, Triko sabahlıklar, Kapitone sabahlıklar, Desenli sabahlıklar gözde ürünlerimizin başında geliyor.

Aynı zamanda kapalı giyinmeyi yaşam biçimi olarak benimseyen yeni anneler için lohusa sabahlık tesettür modellerimiz de mağazamızda mevcuttur. Size aradığınız muhafazakâr giyimi sunacak bu ürünler, hastanede ve evde geçirdiğiniz günlerinizde ziyaretçilerinizi karşılarken de büyük kolaylık sunacaktır.

Dantelli Şık Lohusa Sabahlıklar

Dantel kadınların kıyafetlerinde devamlı yer vermeye özen gösterdikleri en şık detaylardan bir tanesidir. Bu nedenle ürün çeşitlerimizden büyük bir çoğunluğunda lohusa sabahlık dantelli seçeneklerini barındırmaya özen gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Bazı detayları dantelli olan bu sabahlıklar annelerin zarafet timsali olmaları için birebirdir.

Kollar, yaka, omuzlar, etek uçları gibi detaylarda dantel işçiliğinin bulunmasını istiyorsanız farklı markalardan Fransız dantelli veya güpürlü sabahlık modellerini sitemizde inceleme şansınız vardır. Bilhassa Aqua markasının prenses ve sultan serileri, Türen markasının kol detayları komple dantel olan serilerini beğeneceğinize eminiz.

Polarlı Lohusa Sabahlıklar

Kış aylarının vazgeçilmez kumaşlarından olan polar, lohusa sabahlık polar çeşitlerimizle hastanede ve evde geçireceğiniz kış günlerinde içinizi sıcacık tutacaktır. Hamileliğiniz kış aylarında da devam ediyorsa veya doğum zamanınız kış aylarına denk geliyorsa, mutlaka dolabınıza ya da hamile çantanıza polarlı sabahlıklarımızdan eklemelisiniz.

Unutmamalısınız ki artık iki can taşıyorsunuz ve sizin soğuk almanız bebeğinizi de doğrudan olumsuz etkileyecektir. Taşıdığınız o minik cana gerekli özeni daha anne karnındayken göstermeye başlamak için kaliteli polarlı sabahlık seçeneklerimizi incelemelisiniz.