Lohusa Sepeti

Lohusa Sepeti

Hamileliğin ilk aylarında doğum hazırlığına başlamak henüz erkendir. Son aylarda bebeğin cinsiyetini de bilerek başlamak hazırlık açısından daha çok önemlidir. Bunlar içinde lohusa takımları ve tüm gereksinimler eksiksiz olmalıdır. Doğum sonrasında genellikle 40 günlük bir dönem olarak bilinen evrede, lohusa nedir diye soracak olanlara kısaca doğum sonrası ve belli bir süresi olan, bebeğinizle geçen ilk döneminizdir diyebiliriz. İhtiyaçlarınız içinde olan lohusa sepeti şık bir görsellik sunması açısından yeni anne adaylarının özenle seçtiği bir üründür. Yeni anne olacak bayanları çok mutlu eden bir parçadır. Sepete konulacak şeyler genellikle hemen ulaşabileceğiniz ve elinizin altında olmasını istediğiniz ürünler olmalıdır. Görsel açıdan da oldukça şık ve zarif olan bu eşya birçok eşyanın derli toplu durmasını sağlayacaktır. ziyaretçilerde oldukça beğeni uyandıran bir görünüm ifade edecektir.

Lohusa Sepeti Modelleri

Duygusal açıdan oldukça önemli bir döneme girdiğiniz bu dönemde, her anne adayı lohusa geceliğim en güzel seçenekte olsun diye hayal edecektir. Gecelik, sabahlık ve pijama takımlarınızın sizi rahat ve konfor içinde tutması kadar görselliği de değerlidir. Duygularınız, fiziksel yönden değişiminiz ve yeni bir hayat şekline adım attığınız bu günlerde her ayrıntı önemlidir. Her şeyin sizi gülümsetecek şekilde olması gerekiyor. Büyük bir heyecanla ve telaşla hazırlandığınız doğum sonrasında bazı güzel aksesuarlar ve eşyalar da önem taşımaktadır. Ayrıca sizi ziyarete gelen dostlarınız da şıklığınızı kaybetmediğini görmesi sizi çok da memnun edecektir. Çok işinize yarayacak ve pratik kullanım sağlayacak olan ürünün rengini bebeğinizin cinsiyetine göre seçmelisiniz. Mavi veya pembe tonlarının hakim olduğu bu modeller içinden renk, tasarım ve zevkinize hitap edecek özellikleri değerlendirerek tercihinizi yapmalısınız. Hasır, tül ve farklı materyallerle süslenen sepetler en güzel seçeneklerle online alışverişte sizin beğeninize sunulmaktadır.

Lohusa Sepeti Fiyatları

Son yıllarda çok fazla popülerlik kazanan ve beğenilerek kullanılan bir parça olan lohusa sepeti anne ve bebeğin ihtiyaçları olan malzemeleri bulundurmaya yarar. Doğuma hazırlık ürünleri içinde son dönemlerde önemli bir yer tutan sepet çeşitleri sitemizde renk ve model seçenekleri ile yerini almaktadır. Siz de zevkinize hitap eden modeli mutlaka kategorimizde bulacaksınız. Tüm modeller uygun fiyat aralıklarında olup ekonomik olarak son derece tatmin edicidir.