49 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

LOHUSA SETİ

Lohusa Setleri

Anne adayları ve yeni anneler geçirdikleri zorlu dönemleri atlatmak için giyimlerine dikkat etmek durumundadırlar. Vücudun hamilelik ve hamilelik sonrasında geçirdiği değişimler kadınlara ne kadar ıstırap veriyor olsa da, bebeğinizi kucağınıza aldığınız o anların eşi benzeri yoktur.

Bu nedenle annelere desteğimizi, onların rahat etmeleri için sunmaya gayret ederek lohusa setleri koleksiyonlarımızı devamlı güncel tutuyoruz. Hem gecelik, hem de pijama modellerimize tek bir set ile daha uygun fiyatlarla sahip olmayı tercih ederek rahatlığınıza ve şıklığınıza akıllı bir yatırım yapabilirsiniz.

Lohusa Pijama ve Gecelik Setleri

Mağazamız ayrı ayrı pijama ve gecelik setlerine yer verdiği gibi, bunları tek bir set halinde de sizlere sunuyor. Annelerin ister hamilelik dönemlerinde, isterlerse de lohusalık dönemlerinde kolaylıkla kullanabilecekleri bu lohusa pijama gecelik setleri seçeneklerimiz ile, istenilen rahatlık ve şıklık uygun fiyatlara elde edilebilir.

Hamilelik ve lohusalık dönemlerinizde giyebileceğiniz lohusa gecelik setleri modellerimiz, muhafazakâr giyimi de ön plana alan seçeneklere yer veriyor. Böylelikle tüm anneler aradıkları seçenekleri dörtlü takım setleri halinde sipariş edebiliyorlar.

Yeni Sezon Ürünlerimiz

Sitemiz modayı oldukça yakından takip eden bir yapıyla devamlı güncellenerek en yeni modelleri sizlere sunmaktadır. Hamilelik ve lohusalık giyiminde bayanların modayı takip etmekten geri kalmaması için, lohusa pijama setleri ürünlerimizde son sezonun en gözde ürünlerini tek bir çatı altında toplayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yeni sezonda en beğenilen setlerin başında, dantel detaylara da yer veren uzun kollu lohusa setleri bulunuyor. Bu setler, bütün bayanların tercih edebileceği son derece zarif bir kesime, şık dantel detaylara ve kaliteli bir kumaş ile ortaya konulan işçiliğe yer veriyor. Sabahlık, pijama, gecelik ve kuşak olarak dört ayrı parçadan oluşan bu setler, misafirlerinizi karşıladığınız bu zorlu dönemde konforun yanı sıra şıklığı da sizlere sunacaktır.

Muhafazakâr giyinmeye özen gösteren anneler, tesettür lohusa setleri seçeneklerimizle giyimlerini uygun fiyatlara tamamlayabilirler. Böylelikle misafirlerinizin karşısına muhafazakâr giyiminizi koruyarak çıkma imkânınız da olur.

Gözde Markalardan Derlemeler

Lohusa setlerimizin tasarımlarını farklı markalardan derleyerek bir araya getiriyoruz.

Ön plana çıkan ve annelerin gözdesi olan bazı markalar arasında;

  • Mecit, Flz, Effort, Monamise yer alıyor.

Bu markaların lohusa yeni doğan setleri ve hamilelik setleri ile rahatlığa kavuşabilirsiniz. Setlerde derlediğimiz marka koleksiyonları birinci kalite üretimler oldukları için, dokuma ve kumaş konusunda herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmayacaktır.

Fiyat ve Memnuniyet Garantimiz

Lohusa setlerimizin hemen hemen tamamında ücretsiz kargo etiketini görmeniz mümkündür. Fiyat ve memnuniyet garantimizi, ücretsiz kargo seçeneğine yer verdiğimiz ürünlerimiz ile sürdürmeye ve sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Koleksiyonlarımız arasından sipariş verirken beden konusunda uzman ekibimizin yardımını alabileceğiniz beden seçim sihirbazı aracımızdan da kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu da online alışverişlerinizi daha pratik bir hale getirmek için sunduğumuz en güzel özelliklerden birisidir. Annelerin geçirdikleri bu sıkıntılı dönemlerde onları alışveriş stresiyle boğuşmaktan kurtarmaya çalışmanın en temel hedeflerimizden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Lohusalık ve Hamilelikte Şıklığın Adresi

Anneler lohusalık dönemlerinde uykusuz geceler geçirmelerine neden olan sancılar ve ağrılar çekmektedirler. Bu durumda rahatlık ve iyi bir gece uykusu, annelerin fazlasıyla gereksinim duydukları ihtiyaçların başında gelmektedir. Gece uykunuzu rahat bir şekilde geçirmek, vücudunuzun rahat etmesiyle mümkün olacaktır.

Yani rahat bir pijama veya gecelik bu rahat gece uykusunun anahtarıdır diyebiliriz. Lohusa setleri fiyatları konusunda sizlere tanıdığımız ödeme kolaylıklarını değerlendirerek, sağlığınıza ve konforunuza en iyi yatırımı yapmayı garanti altına almış olursunuz.