Genel

Lohusa Tacı Nasıl Süslenir?

Lohusa Tacı Nasıl Süslenir?

Lohusa tacının yapılacağı sırada ihtiyaç duyulan malzemelere baktığımız zaman bazılarının keçeden yapma yoluna gittiği görülmektedir. Keçeden lohusa tacı yapmak isteyen kişiler birkaç defa pratik yaptığı takdirde istediği taç modelini rahatlıkla yapabilme imkanına sahip olmaktadır. Yapacağınız taç modeli sizin için daha özel olacaktır. Lohusa tacı İnstagram üzerinden araştırma yaptığınız zaman karşınıza birçok model çıkacaktır. Bu modelleri siz de hayata geçirebilme imkanına sahipsiniz.

Lohusa Tacı Nasıl Süslenir?

Tacınızın normal taçlara göre biraz daha süslü ama şık durmasını istiyorsanız bu evrede inci kullanma yoluna gidebilirsiniz. İncili lohusa tacı yapımı sayesinde birçok kadın hayalindeki zarif ve şık görünüme sahip olmaktadır. İnci kullanılan taçların çok şık şekilde karşımıza çıktığını görebiliyoruz. İnci dışında çeşitli çiçek motifleri ve boncuklar kullanarak da yapabilirsiniz. Özellikle üç boyutlu çiçeklerin bu noktada şık bir görünümü olduğu görülmektedir.  

Bebeğin Cinsiyetine Göre Lohusa Tacı

Birçok kadın lohusa tacı tercihlerini bebeklerinin cinsiyetlerine göre yapmaktadır. Bu evrede kız çocukları için genellikle pembe modellerin kullanıldığı görülüyor. Pembe lohusa tacı annede de şık  bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda mavi lohusa tacı ve terliği ise erkek bebek sahibi kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu modelleri siz yapabileceğiniz gibi hazır alma yoluna gitme imkanın da sahip olursunuz. 

Bebek Bantları

Eğer bebeğinizle takım şekilde olmak istiyorsanız kendinize lohusa tacı aldığınız veya yaptığınız gibi bebeğinize de yapabilme imkanına sahip olursunuz. Lohusa tacı bebek bandı takım olduğu zaman yine çok hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Bu görünüm sayesinde siz de bebeğinizle güzel kareler çekilebilir ve bu kareleri hatıra olarak saklayabilme imkanına sahip olursunuz. Keçe lohusa tacı modellerine bakıldığı zaman bebekler için de bu şekilde yapılmış olan aksesuarlar olduğu görülür. 

El Emeği Lohusa Tacı

Lohusa taçlarının ve terliklerinin yapılması sırasında bazı kadınlar el emeği olmasını isteyebilir. Bu noktada lohusa terliği ve tacı nasıl yapılır? Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu taç ve terliklerin yapılması sırasında tercih edilmekte olan modellere göre setler alınarak kendiniz de yapabilme imkanına sahip olursunuz. İnternetten el emeği olarak satılan modellerin arasında kendiniz için en uygun olan modelleri bulabileceğiniz gibi kendiniz de setlerden edinerek yapmayı deneyebilirsiniz. Bazı anne adayları bu taçların kendisine özel olması için kendi yapma yoluna giderek hatıra olarak saklamak istemektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir