Lohusa Terlik Modelleri

Lohusa terlik modelleri

Gebelik dönemi, giyimden içime, gezmeden oturmaya, spordan egzersizlere kadar her alanda dikkat gerektiren bir dönemdir. Bu dönemde doktorunuzun önerdiği şekilde davranmanız ve hareket etmeniz hem bebeğinizin hem de sizin sağlığınız açısından çok daha iyi olacaktır. Keyifli ve az ağrısız hamilelik dönemi yaşamak için ve doğum sonrası, lohusalık döneminde rahat gezinmek için ev içerisinde lohusa terlik kullanmanız önerilir.

Lohusa terlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Hamilelik döneminin zorlu sürecini geride bırakan anneler, bebeğini kucağına aldığı ilk günden itibaren adeta bir maraton içerisinde hissederler kendilerini. Bebeğine daha iyi bakmak, ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermek için var gücüyle gayret eden anneler, ev işlerini de aksatmak istemezler. Lohusalık dönemi, dikkatli giyinmekle daha rahat atlatılabilen bir dönemdir. Bu dönemde diğer kıyafetlerinize dikkat ettiğiniz gibi ayağınıza giydiğiniz terliğe de dikkat etmeniz gerekir. Hem hastane içinde hem de evde rahat hareket etmenizi sağlayacak lohusa terlik modelleri ile daha kolay ve az ağrılı bir dönem geçirebilirsiniz. Terlik satın alırken yumuşak, topuksuz ve esnek olmasına dikkat etmeniz, sağlığınız açısından çok daha etkili olacaktır.

Lohusam.com ile tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayın!

Sitemiz, uzun zamanların deneyimine sahip firmamızın online platformudur. Anne adaylarının ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz sitemizde,lohusa terlik markaları arasından en kalitelilerini seçerek sizlere sunmaktayız ve tüm bunlarla birlikte en uygun fiyatlarla lohusa sepeti hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Lhsm lohusa terlik modelleri

Başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren ve anne adaylarının beğenisini toplamayı başaran LHSM, lohusa terlik modellerinde sunduğu farklı modelleri ile annelerin beğenisini kazanmayı başaran bir isimdir. Püsküllü motifli lohusa terliği, kurdele taş süslemeli lohusa terlik modeli gibi en çok beğenilen modelleri anne adaylarının beğenisine sunan marka, aradığınız kaliteyi doğru şekilde yakalamanız için sitemizden sunduğumuz bir isimdir. Doğuma giderken doğum çantasında mutlaka bulunması gereken malzemelerden biri olan lohusa terliği hem ayaklarınızın rahat etmesini sağlayacak hem de kolay giyilip-çıkartılabilme özelliği sayesinde işlerinizi ve işlemlerinizi rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

En uygun lohusa terlik fiyatları

Lohusam.com olarak anne adaylarına sunduğumuz ürünlerin kaliteli olmasına dikkat ettiğimiz kadar fiyatların uygun olmasına da dikkat ediyoruz. En nihayetinde hamilelik döneminin külfetli bir dönem olduğunun bilincinde olan firmamız, bu anlamda müşterilerine kaliteyi uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sunarak aradıklarını bulmalarına yardımcı olmaktadır. En ucuz lohusa terlik sipariş edebileceğiniz sitemiz ile alışverişin keyifli geçmesini sağlayacaksınız.

Kalite, güven ve hamile giyimde öncü isim

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup alanında en çok tercih edilen markaları bir arada, internet sitesinden sunmaktadır. Hamilelik döneminin zorlu günlerinde rahat etmenize yardımcı olacak lohusa terlikleri hem evde hem de hastanede hareket kabiliyetinizi arttırmakla birlikte ayaklarda oluşan ağrıların hafiflemesine yardımcı olacaktır. Uzmanların da anne adaylarına tavsiye ettikleri terlik seçeneklerini bir arada sunduğumuz sitemiz ile alışverişinizde istediğiniz sonucu en kolay şekilde yakalayacaksınız.

Hızlı kargo, kısa sürede teslim

Sipariş edilen ürünlerin kısa sürede adresinize ulaşması önemlidir. Hamilelik dönemi, stres ve heyecanlı bir dönem olmakla birlikte son günlerinde her an bebeğin gelmesi durumu ile karşı karşıya kalınabilir. Doğum çantası hazırlarken lohusa terlikleri almadı iseniz en kısa sürede siparişinizi vererek kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizin hızlı kargo özelliği sayesinde aradığınız kaliteyi ve zamanı en iyi şekilde isabet ettirmenin keyfine varacaksınız.

₺75,90 KDV Dahil
₺102,50 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺102,50 KDV Dahil
1 2 >