Genel

Lohusam.com Lohusa Annelerin Yanında!

Lohusam.com Lohusa Annelerin Yanında!

Lohusam.com’da yeni anneler için birçok ürünü bulundurmaktadır. Özellikle bu dönemde Hamile ve lohusa anneleri için lohusa aksesuarlardan, lohusa setine kadar her şey bulunur. Kategorilerdeki filtreleme özelliği ile istediğiniz şeyi anında bulabilirsiniz. Aynı zamanda %80’e varan büyük indirimler ile sürpriz zamanlarda açılan fırsat ürünleri ile her bütçeye uygun hamile giyim ve hamile aksesuarları vardır.

Firmada tesettürlü kadınlar içinde birçok ürün modeli bulunmaktadır. Lohusa şal modelleri bu ürünlerden en çok tercih edilendir. Lohusalık dönemi yeni anneler için olduğu kadar, aynı zamanda bebekler içinde önemlidir. Dünyaya uyum sağlamaya çalışmaktadırlar ve bu dönemin daha kolay ve rahat olması için firmada yeni doğan bebekler içinde ürünler içermektedir. Lohusalık döneminde genellikle yeni doğum yapmış kadınlar dinlenmek isterler çünkü vücutları eski haline dönüyordur. Bu yüzden rahat ve şık gecelikleri internet sitemizde bulabilirler.

Aynı zamanda hamileler ve lohusalar için sağlık bilgileri bulundurmaktadır.

Firma sadece ürün satışı yapmaz. Aynı zamanda blog özelliği ile lohusa kadınlara yardımcı olmak adına her türlü bilgiyi paylaşır. Hamile ve lohusa kadınlar için oldukça çeşitli bilgi ve önerilere sahip olan blog sayfası hamilelik ve lohusalık dönemlerinde dikkat etmesi gerekenlerden tutun da giyeceği hamile kıyafetlerine ve bu dönemde kullanmaları gerekli hamile ürünleri kadar çok çeşitli bilgilendirmeleri sunar. Firma birçok ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıntılı kategorileri, lohusa ve hamile kadınlar için ihtiyaçlarına yönelik, özelleştirilmiş bir şekilde oluşturulmuştur.

Hamile kadınların ihtiyacı olan hatta olabilecek birçok ürün sitemizde mevcuttur. lohusam, sürekli yenilenen ve güncellenen stokları ve bol bol indirim yapması sebebiyle hamile ve lohusa kadınların daima yanında!

LOHUSA GİYİM TESETTÜR

Sitemizden her türlü ihtiyacınızı temin edebilirsiniz. Bunun yanında kişiselleştirilebilir ürünleriyle hamile ve lohusa kadınların ilgisini her zaman üzerine çekmektedir. Üstelik sitemizde tesettürlü kadınlar için de birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Giyim kategorisinde hamile giyim ne kadar az rastlanılır bir durumsa hamile giyim kategorisinde de tesettür lohusa giyim oldukça zor bulunan bir kategoridir. Sitemizde uzun kollu lohusa pijama, iç belli etmeyen lohusa gecelik, uzun lohusa gecelik gibi tesettürlü hamile ve lohusa kadınlar için de birçok ürün bulunmaktadır.

BÜYÜK BEDEN BATTAL LOHUSA

Sadece tesettürlü değil büyük beden hamile ve büyük beden lohusa kadınlar için de oldukça çeşitli ürünler üretmiştir. Büyük beden kadınların kıyafet bulmaları oldukça zorken bir de hamile giyim bulmaları oldukça zordur. Bu soruna da Lohusam.com çözüm getirerek büyük beden hamile ve lohusa kadınlar için de birçok ürün satışa sunmuştur.

EMZİRME SÜTYENİ VE EMZİRME ATLETİ

Lohusam.com sadece dış giyim değil lohusa iç giyim ürünleri de oldukça fazla ürün çeşidi satışa sunmaktadır. Hastanede veya evinizde ihtiyacınız olan her şeye tek tıkla ulaşabilirsiniz. Emzirme atletinden, hamile külodu modellerine kadar her türlü iç giyim hamile ve lohusa ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz.

LOHUSA KÜLODU ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Aynı zamanda ufak bir bilgi vermek gerekirse özellikle sezaryan ile doğum yapan kadınlar mutlak surette normal külot yerine lohusa külotu kullanmalıdır. Bu sayede hem doğum sonrası yaralarınız hızlıca kapanır hem de rahat ve huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Bu külotlar ameliyat izinden bağımsız dikişlere sahip şekilde tasarlanır. İzlerinize kesinlikle temas etmez ve lohusa kadının en iyi şekilde bu dönemi atlatmasına olanak sağlar.

LOHUSA HAMİLE AKSESUARLARI

Lohusa kadınlar için sadece giyim veya iç giyim ürünlerine değil aksesuar çeşitlerinin de satışını yapmaktadır. Birçok lohusa aksesuar seçeneği vardır. Tesettürlü lohusa kadınlar için mevlüt lohusa şallar da lohusam.com sitesinde bulunmaktadır. Terlik, taç, bileklik gibi birçok aksesuarın satışını yapmaktadır. Özellikle kişiselleştirilmiş bilezik ve bileklik modellerini incelemenizi mutlak suretle tavsiye ederiz. İsme özel bilekliklerinize ister kendi adınızı ister eşinizin adını isterseniz de minik bebeğinizin adını yazdırarak onu kolunuzda taşıyabilirsiniz. Üstelik eski model ve demode bileklik modelleri kesinlikle yoktur. Çok şık ve modern görüntüde bu bilekliklere eminiz ki bayılacaksınız! Sadece hamile ve lohusa kadınlar değil tüm kadınlar bu bileklik modellerine bayılacaklar!

Sitemizi incelerken lohusa sepetlerine de mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu sepetler özenle ve mutlak bir dikkatle satışa sunulmaktadır. Hem uygun fiyatli hem de muhteşem ve modern bir görüntüye sahiptir. Özel süslemeli bu ürünleri isterseniz bebeğinizin veya sizin eşyalarınızı koyarken kullanın isterseniz de minik bebeklerinizin fotoğraf çekiminde kullanın. Karar tamamen sizin ve eminiz ki bu sepetler iki türlü de çok yakışacak!

HASTANE BEBEK KAPI SÜSÜ

Lohusam.com sadece hamile ve lohusa kadın ihtiyaçları için kurulmuş ve oluşturulmuş bir site değildir. Aynı zamanda yeni doğan minik bebeğinizin de tüm ihtiyaçlarını site üzerinden temin edebilirsiniz. Birçok farklı ürün sitede satışa sunulmuştur. Üstelik piyasadan çok daha uygun fiyatlara tek tıkla kapınıza kadar gelecektir. Hatta özel olarak hazırlanmış kişiye özel doğum panoları bile mevcuttur. Bebeğinizin adının ve doğum tarihinin özel olarak nakışla işlenmiştir. Hem fotoğraflarınız hem de bebeğinizin güzel odası için eminiz ki muhteşem bir alternatif olacaktır. Üstelik dümdüz bir yazı değil. Sitede yanına işletebileceğiniz birçok motif bulunmaktadır.

İSME ÖZEL NAKIŞLI BEBEK ÜRÜNLERİ

Bebeğinizin isminin yazılı olduğu isme özel nakışlı ürünler veya istediğiniz bir modelin işlenmiş olduğu yastıklara da göz atmanızı öneririz. Bu yastıklar, minik takı yastıklarıdır. Yeni doğmuş bebeğiniz için gelecek ve gelebilecek olan bütün hediyeleri bu yastıkta sergileyebilir. İlerisi için bebeğinize çok güzel bir anı bırakabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir