₺72,00 KDV Dahil
₺132,00 KDV Dahil
₺130,80 KDV Dahil
₺144,00 KDV Dahil
₺136,79 KDV Dahil
₺228,00 KDV Dahil
₺136,79 KDV Dahil
₺228,00 KDV Dahil
1

Mamma Lattes Giyim

Mamma Lattes Giyim Ürünleri

Mamma Lattes, hamilelik ve lohusalık döneminde gereken rahatlığı ve konforu sağlayan ürünler sunmaktadır. Hamilelik döneminde kilo alımı ile birlikte rahatlığın ön planda olduğu kıyafetler tercih edilmektedir. Bunun dışında, bebeğin rahatlığı için de sıkmayan alt giyim parçaları, önemli bir yer tutmaktadır. Rahatlığın hem anne hem bebek için önemli olması, bu anlamda giyim ihtiyacını doğurmaktadır.

Lohusa dönemindeki giyim ürünleri, kolay emzirme sağlayan ürünler olarak seçilmektedir. Lohusa döneminde giyilen elbise ve bluzları çıkarmadan emzirme yapılabilmesi, büyük kolaylık sağlamaktadır. Buna uygun göğüs bölgesindeki eklenti sayesinde kıyafeti çıkarmadan emzirebilme özelliği sunan ürünler, en çok tercih edilenlerdir. Mamma Lattes, tüm bu özel giyim ürünlerini sunan geniş bir skalaya sahiptir.

Mamma Lattes Giyim Modelleri

Çalışan anne adayları için iş şıklığı sunan giyim ürünleri, önemli bir yer tutmaktadır. Mamma Lattes, iş şıklığına uygun emzirme ofis elbiseleri ve emzirme sweatshirtler sunmaktadır. Elbiseyi çıkarmadan üst ek kısmını açarak kullanılan ürünler, zamandan tasarruf da sağlamaktadır.

Hamile ve lohusa giyim çeşitleri arasında oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Bunların yanı sıra:

  • Yazlık tüner kemerli emzirme elbisesi

  • 2’li lohusa takımı, emzirme tshirtlü

  • Hamile ve emzirme eşofman takımı

  • Hamile şortu

  • Hamile ve emzirme tunik

  • Şortlu hamile ve emzirme takımı

  • 2’li hamile ve emzirme tshirtü gibi modeller yer almaktadır.

Onlarca farklı modelin yanında geniş renk skalası da modellerin öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

Mamma Lattes Giyim Fiyatları

Rahatlık ve konforun yanı sıra şıklığı da ön planda tutan hamile, lohusa giyimi uygun fiyatlara sahiptir. Bu anlamda ürünler, istenen tüm ihtiyaçlara cevap olarak sunulmuştur. Hamile ve lohusa giyiminde aranan ürünlerin zor bulunabilirliği, Mamma Lattes ile ortadan kalkmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem her tarza uygun bol çeşit sağlar.

Kolay kullanım sunan tüm ürünlerin hem iş hem sokak hem ev giyimi için çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle emzirme eki olan yazlık elbiseler, bu anlamda çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Her yerde zaman tasarrufu da sağlayan giyim parçaları, lohusa ve hamilelik dönemi boyunca konforun vazgeçilmez olduğunun göstergesidir.