Tek bir sonuç gösteriliyor

Bone Giyim Ürünleri

Bone Giyim Ürünleri

Her biri farklı tasarımlara sahip kaliteli kumaş çeşitlerinden meydana gelen hamile ve lohusa giyim ürünleri şıklık yaratacak yetkinliğe sahiptir. Hamile elbise seçenekleri ise tek parçalıdır ve modernizmi yakalamasıyla beraber mükemmel bir alternatiftir. Özenli hazırlanan özgün tasarımların doğal kumaş yapılarıyla üzerinizde cildinizin nefes alması sağlanır. Hamileliğinizin her aşamasında sizi kurtaracak genişlikteki tasarımlar ayrıca lohusa döneminde de beden değişiminize uyum gösterecek yapıdadır. Hayatınızın sıra dışı dönemi olarak adlandırılan hamilelik ve lohusalık zamanlarınızda şıklığınızdan taviz vermeden giyiminizi feminen tarzınızla birleştirebilirsiniz.

Bone Giyim Modelleri

Fırfırlı modellerin pijama halinde çıkması gibi desenli düğmeli modelleri de site üzerinden bulabilirsiniz. Farklı stilleri yakalayabileceğiniz çeşitliliği rahatlık kriterine dikkat ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak yaşadığınız durum içerisinde hem sizin hem bebeğinizin sağlığı açısından göz önüne alınarak size maksimum konfor ve rahatlık sağlayacak giyim modelleri karşınıza çıkartılır. Üzerinizde bir ağırlık bırakmayan parçalar ekstra başka bir yük altında ezilmenizin önüne geçer. Klasik modelleri yakalayabileceğiniz gibi modern tarzda gerçekleştirilen kesim ve baskı detaylarını hamile ve lohusa giyim ürünleri üzerinde taşınır. Yumuşak renklerin kullanılmasının yanında ise bu giyim modelleri arasında kırmızı, lacivert gibi baskın renkleri de bulabilirsiniz.

Bone Giyim Fiyatları

Her kadının özel zamanlar olarak nitelendireceği hamilelik ve lohusa döneminde konforlu olmasını sağlayan giyim modelleri mevcuttur. Uzun geceliklerden yelekli geceliklere, tüm ürünler desen ve renk zenginliği ile karşınıza çıkar. Site üzerinden uygun fiyat aralıklarında bulunan modeller sizin sağlığınıza zarar vermeyecek materyallerden yapılmıştır. Alerjik reaksiyonlar göstermenize engel doğal yapıda üretimi gerçekleştirilmiştir. Yapacağınız sipariş sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz ürünler adresinize teslim edilir.