51 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Catherine S Mom

Catherine S Mom Gecelik

Tekstil sektörünün öncü firmalarından biri olan Catherine S Mom gecelik modelleri ile ayrıcalığını ve farkını ortaya koymaktadır. Hamile ve lohusa kadınlar için özel olarak tasarlanan gecelik ürünlerinde en sık tercih edilen markalar arasında yer alan Catherine S Mom ürünlerindeki kalite ve işçilik tartışmasız en iyiler arasına girmesini sağlamaktadır. Hamilelik sürecinde rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için özel olarak tasarlanan rahat kesim gecelik modelleri her vücuda uygun şekilde üretilmektedir.

Catherine S Mom Gecelik Modelleri

Ciltle dost kumaş tercih ile farklı modellerde sunulan ürünler geniş renk seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Hem günlük kullanım arayanlar hem de gece şıklığından vazgeçemeyenler için çeşitli model seçenekleriyle sunulan hamile gecelik modelleri rahat giyilip rahat çıkarılabilen konfora sahiptir. Her mevsim şartına göre uygun olarak tasarlanan ürünler yazın terletmeyen kışın da vücudu koruyan kumaşlar ile tasarlanmaktadır. Hamilelikten sonra yaşanan lohusalık döneminde başta emzirme sorunu ile baş başa kalan anneler için destekleyici modellerde hazırlanmaktadır. Özel tasarımlar ile indirme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlayan gecelik modelleri düğmeli ya da gizli cep tasarımları ile dikkat çekmektedir. Şık seçenekler arayan kadınlar için dantelli modeller farklı tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Renk skalası oldukça geniş olan Catherine S Mom gecelik modellerinde klasik şıklığı tercih edenler için gipürlü ve tüllü alternatiflerde yer almaktadır. Fantezi modellerin yer aldığı koleksiyonda uzun geceliklerin yanı sıra alt ve üst kombinlenmiş ikili takımlar da yer almaktadır. İkili takımlar da dikkat çeken detaylar arasında alt kısmının lastikli olarak üretilmesi kullanım konforu sağlamasını desteklemektedir.

Catherine S Mom Gecelik Fiyatları

Yeni doğum yapan kadına uygun olarak kumaş kalitesi ve şık görünümü ile tüm detayların birleştiği Catherine S Mom gecelik modelleri tüm vücut yapılarına uygun ve kullanım alanları düşünerek üretilmektedir. Kesim şekli, kumaş yapısı, renk seçenekleri ve değişik tasarımları ile her zaman ilk tercihleri arasında yer alan Catherine S Mom gecelik modelleri sitemizde her bütçeye uygun fiyat seçeneği ile sunulmaktadır. Herkese hitap eden fiyatlar ile satışa sunulan ürünler özelliklerine modellerini tasarımlarını ve kumaşlarını göre farklılık göstermektedir.

Catherine’s Mom Hamile Lohusa Ürünleri