Tek bir sonuç gösteriliyor

Catherines

Catherines Gecelik

Kumaş türü, kumaş yapısı, ürün ömrü ve kullanışlılık derecesine göre sağlıklı ve konforlu ürünler tasarlayan Catherines Gecelik yıllardır tekstil dünyasının ayrıcalıklı üyesi arasında yer almaktadır. Mükemmel tasarımlar ile hazırlanan koleksiyonlarında gece olduğu kadar gündüz ve ev içinde rahatlıkla giyilebilen ürünler sunmaktadır. Bel kısmı lastikli ve büzgülü olan alt ile üst karışma vücudu sıkmayan rahat kesime sahip pijama takımları farklı konseptler halinde sunulmaktadır. Tek gecelik konsepti ise hem hamileler hem de lohusalık dönemindeki kadınlar için farklı detay özellikleri ile hazırlanmaktadır.

Catherines Gecelik Modelleri

Hamile kadınların konforlu ve rahat bir uyku düzenine sağlamasına yardımcı olmak için esnek yapıdaki kumaşlardan hazırlanan ve rahat kesim tarzı ile sunulan gecelik modelleri en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Lohusalık dönemindeki kadınlar için emzirme kolaylığını sağlamak adına gizli özel bir bölme ile tasarlanan gecelikler kullanım konforu için ideal ürünler arasında bulunmaktadır. Kumaş yapısının yanı sıra işlevsel özellikleri ile de kadınların ilk tercihleri arasında yer alan Catherines Gecelik modelleri rahat bir uyku arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Şirin ve renkli tasarımları ile annelerin ve anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Catherines Gecelik markası yeni sezon ürünleri ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Gizli emzirme özellikli lohusa gecelik rahatlık ve sağlık açısından dikkat çekerken aynı zamanda şıklığı ile de beğenilmektedir.

Catherines Gecelik Fiyatları

Rahatlık ve sağlık düşünülerek hazırlanan özel kumaştan üretilen ürünler hamilelik döneminde rahatlıkla giyilebildiği gibi emzirme döneminde de özel kesimi sayesinde açılarak emzirme kolaylığı sağlamaktadır. İkili takımlar da belli ayarlamalı olarak tasarlanan ürünler istenen her zevke ve her beden ölçüsüne göre özel olarak hazırlanmaktadır. Her zevke ve her kullanış ihtiyacına göre özel olarak tasarlanan ürünlere sitemizde bulabilir, inceleyebilir ve bütçenize uygun yapacağınız tercih ile sahip olabilirsiniz. Catherines hamile ve lohusa gecelik ve pijama modellerinin hepsi farklı tasarımlarda Catherines Gecelik kalitesi ve ayrıcalıkları ile sunulmaktadır. Tercih edeceğiniz ürün sayesinde şıklığı ve konforu bir arada yaşayacaksınız.